Головна Економіка Підприємництво
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Підприємництво
До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва Друк
:

Для вас передбачена допомога по частковому безробіттю на період карантину.

На сайті Державної служби зайнятості розділ "Допомога по частковому безробіттю", що міститься у рубриці "Роботодавцям" (https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty…), представники фірм і компаній мають змогу отримати вичерпну інформацію з аспектів виплати допомоги по частковому безробіттю.

Покрокова інструкція  щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину дасть змогу скористатись правом на отримання такої допомоги.

(https://www.dcz.gov.ua/…/dopomoga-po-chastkovomu-bezrobitty…

Детальніше...
:  
. Розвиток підприємництва Друк
:

Всього станом на 01.01.2019 в районі зареєстровано 1706 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 523 юридичних особи та 1183 фізичних осіб - підприємців, що становить 96,8% до відповідного періоду 2017 року.

Загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить понад 3,8 тисяч осіб. Кількість малих та середніх підприємств на 10 тис. осіб наявного населення становить 456 од.

Сума надходжень до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього підприємства за 2018 рік становить 215,6 млн. грн., що складає 64,2% у загальній сумі надходжень. В тому числі сума надходжень від юридичних осіб становить 184,2 млн. грн., від фізичних осіб – підприємців – 31,4 млн. грн.

Фінансування заходів регіональної програми розвитку малого підприємства здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. В звітному періоді було направлено та закінчено навчання за напрямком «Впровадження підприємницької діяльності» одну безробітну особу, що отримала допомогу на започаткування власної справи в сумі 26,15 тис. грн.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.12 Закону України «Про адміністративні послуги», у зв’язку зі зміною законодавства України та з метою приведення нормативно-правових актів Сквирської районної державної адміністрації у відповідність до законодавства України було скасовано всі раніше прийняті регуляторні акти.

Протягом 2018 року Сквирською районною державною адміністрацією регуляторні акти не приймалися.

 

:  
Друк
:

1. Стан розвитку підприємництва

Сквирською райдержадміністрацією розроблено Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки, яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.06.2017 №381 та затверджена сесією Сквирської районної ради від 27.07.2017 № 06-16-07.

Всього станом на 01.07.2018 в районі зареєстровано 1773 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 513 юридичних осіб та 1260 фізичних осіб - підприємців, що становить 100% до відповідного періоду 2017 року.

Загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить понад 3,8 тис. чол. Кількість малих та середніх підприємств на 10 тис. осіб наявного населення становить 123 од.

Сума надходжень до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього підприємства за І півріччя 2018 року становить 74,5 млн. грн., що складає 57,2% у загальній сумі надходжень. В тому числі сума надходжень від юридичних осіб становить 44,3 млн. грн., від фізичних осіб – підприємців – 8,4 млн. грн.

Фінансування заходів регіональної програми розвитку малого підприємства здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. В звітному періоді було направлено та закінчено навчання за напрямком «Впровадження підприємницької діяльності» одну безробітню особу, що отримала допомогу на започаткування власної справи в сумі 26,15 тис.грн.

 

2. Впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності

Протягом ІІ кварталу 2018 року Сквирською районною державною адміністрацією регуляторні акти не приймалися.

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.12 Закону України «Про адміністративні послуги», у зв’язку зі зміною законодавства України та з метою приведення нормативно-правових актів Сквирської районної державної адміністрації у відповідність до законодавства України було скасовано всі раніше прийняті регуляторні акти.

Структурними підрозділами Сквирської райдержадміністрації, які відповідають за здійснення державної регуляторної політики, є юридичний сектор апарату та відділ економічного розвитку райдержадміністрації. Спеціалісти неодноразово проходили підвищення кваліфікації в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації Київської облдержадміністрації, де висвітлювалися і питання єдиної державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Суттєвим важелем впливу на розвиток регуляторних процесів є робота координаційної ради з питань розвитку підприємництва при Сквирській райдержадміністрації. На засіданнях координаційної ради та ради підприємців обговорювались питання, що стосуються створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, питання державного регулювання у сфері підприємництва, стан реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності. На засідання запрошуються представники громадського об’єднання підприємців, асоціації фермерів, керівники підприємств та інші.

Прийом суб’єктів звернення у Центрі надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації відбувається 5 днів на тиждень та 7 годин на добу без перерви на обід. У Центрі надання адміністративних послуг Сквирської районної державної адміністрації працюють 2 адміністратори, начальник відділу адміністративних послуг та 3 державних реєстратора.

Адміністратори Центру забезпечують прийом та консультування громадян, надання їм адміністративних послуг шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, державні реєстратори здійснюють опрацювання документів та прийняття рішень щодо реєстрації нерухомого майна та державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 

На офіційному сайті райдержадміністрації в рубриці «Центр надання адміністративних послуг», розміщена вся необхідна інформація для суб’єктів звернення щодо організації та порядку отримання адміністративних послуг через Центр.

Протягом І півріччя 2018 року безпосередньо адміністраторами центру було розглянуто 4159 звернень та надано 4437 адміністративних послуг, для порівняння протягом І півріччя 2017 року працівниками Центру розглянуто 5267 звернень та надано 5308 адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання.

 

3. Фінансово-кредитна та інвестиційна підтримка розвитку малого підприємництва.

Фінансування заходів регіональної програми розвитку малого підприємництва здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Протягом І півріччя 2018 року Сквирська райдержадміністрація продовжувала роботу щодо залучення інвестицій в економіку району та поліпшення інвестиційного клімату з метою будівництва нових підприємств, реконструкції та технічного переозброєння діючих підприємств, розвитку мережі об'єктів соціально-культурного та комунального призначення тощо.

В районі проводиться робота, спрямована на розвиток малого підприємництва в місті та сільській місцевості, на залучення суб’єктів малого бізнесу до розвитку пріоритетних видів діяльності, що дає можливість створити нові робочі місця для жителів району.

З метою формування позитивного іміджу та підвищення інвестиційної привабливості Сквирського району райдержадміністрацією сформована база вільних земельних ділянок та об’єктів незавершеного будівництва, які пропонуються інвесторам. Інформацію розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Економіка». В місті Сквира є 3 вільні земельні ділянки (1 поза межами населеного пункту в північні промислові зоні) та один об’єкт незавершеного будівництва, в селах району є 4 ділянки та 1 об’єкт незавершеного будівництва в с. Мовчанівка, також в селах району є 25 земельних ділянок на яких розміщено недіючі будівлі ДНЗ, шкіл, будинки культури, лазні та магазини, які не використовуються та пропонуються інвесторам в якості виробничих приміщень з незначними земельними ділянками (в основному від 0,5 до 1,0 га ).

Протягом І півріччя 2018 року продовжувалася робота над інвестиційними проектами, які знаходяться на стадії впровадження:

- Сквирська філія ТОВ “Грона” – завершується будівництво складу готової продукції ( 1-2 черга), обсяг інвестицій 35 млн. грн., освоєно понад 98,2 % створено 80 робочих місць;

- Сквирська філія ТОВ “Грона” – будівництво складу сировини з ємкостями для зберігання борошна, реалізується І черга об’єкту – будівництво млина, обсяг інвестицій 60,0 млн. грн., придбано через аукціон земельну ділянку 1,5 га в межах міста Сквири, проект перебуває в стадії проектування та погодження;

- ФОП Тертичний О.А. - будівництво торгово-розважального комплексу, обсяг інвестицій - 2,24 тис. грн., освоєно 88,9 %, буде створено 18 робочих місць;

- ПП „Зодчий” – реконструкція нежитлового приміщення під виробничу базу, обсяг інвестицій – 1,5 млн. грн., освоєно 80,0%, буде створено 5 нових робочих місць;

- ФОП Добровольський С.М. – реконструкція не житлової будівля під кафе, бар, мотель, буде створено 15 нових робочих місць, 80,0% будівельних робіт, введено в експлуатацію 1 чергу об’єкту магазин створено 3 робочих місця.

- ФОП Косінський П.П. – будівництво підприємства з оброблення природного каменя в с. Золотуха, обсяг інвестицій 1,7 млн. грн., освоєно 90,0%, введено в експлуатацію І чергу об’єкту, активно будується друга черга об’єкту. Тимчасовими робочими місцями забезпечено 5 будівельників, в результаті повної реалізації проекту буде створено 8 нових робочих місць;

- ТОВ Ольвія – будівництво двох АЗГС в межах м. Сквира, обсяг інвестицій 1 млн.грн., буде створено 10 нових робочих місць, розроблено детальний план територій;

В 2018 році розпочато впровадження наступних інвестиційних проектів:

- ФОП Кучинський І.В. – будівництво магазину непродовольчих товарів по вул. Київська 3А в м. Сквира (розроблено детальний план територій)

-ТОВ «Грона-Партнер» розроблено ДПТ земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,7248га в існуючій промзоні по вул. Залізнична, 14-Б на території Сквирської міської ради за межами міста для розміщення виробничо-складського комплексу з адміністративними будівлями та побутовими приміщеннями;

- ФГ «Ященко А.М.» розроблено ДПТ частини земельної ділянки площею 7,5189га, яка знаходиться у власності ФГ Ященко А.М.», розташованої на території Пищиківської сільської ради Сквирського району за межами населеного пункту , для вирішення в установленому порядку питання зведення до розміщених на земельній ділянці існуючих власних нежитлових будівель, в тому числі кормоцеху-телятнику, навісу із збірно-розбірних конструкцій для зберігання зерна та іншої сільськогосподарської продукції, і зведення вагової із адмінприміщеннями;

-ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ» розроблено ДПТ земельної ділянки площею 0,50га, яка знаходиться у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО- КИЇВ», розташованої за адресою: с. Пищики, вул. Гагаріна, буд., 1а/2 на території Пищиківської сільської ради Сквирського району за межами населеного пункту, на якій розміщена існуюча власна нежитлова будівля хімскладу, для вирішення в установленому порядку питання проведення її реконструкції під склад мінеральних добрив та засобів захисту рослин;

- КП «Сквирське комунальне господарство» розроблено ДПТ земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів, для відведення її в постійне користування КП «СКГ» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів та проведення його реконструкції;

- ТОВ «Агроходінг Сквира» розроблено ДПТ земельної ділянки не сільськогосподарського призначення орієнтовно площею 6,9 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради за межами населеного пункту під розміщення заводу керамзитового гравію з подальшою можливістю проведення його реконструкції під переробний-комплекс харчового напрямку;

 

4. Створення нових робочих місць, ринок праці.

Одним з важливих критеріїв ефективності заходів регіональної програми підтримки підприємництва є вирішення однієї з невідкладних проблем району – підвищення рівня зайнятості населення.

Протягом І півріччя 2018 року за отриманням соціальних послуг в службу зайнятості звернулися 234 незайнятих особи (в тому числі 11 військовослужбовці, які звільнилися з зони АТО та 2 внутрішньо переміщені особи, у відповідному періоді 2017 року 17 військовослужбовців), що на 31 особу більше порівняно з відповідним періодом 2017 року. Станом на 01.07.2018 року на обліку в Сквирському РЦЗ перебувала 581 безробітна особа.

За сприяння служби зайнятості району протягом І півріччя 2018 року на вільні та новостворені робочі місця були працевлаштовані 377 безробітних осіб, в тому числі 16 військовослужбовців, які звільнилися з зони АТО, що становить 88,7% до показника Програми зайнятості на 2018 рік. Рівень працевлаштування по району становить 64,9% у відповідному періоді 2017 року 42%.

Професійне навчання протягом І півріччя 2018 року проходило 60 безробітних громадян (за І півріччя 2017 року – 32 безробітних), що становить 25,6% від загальної чисельності незайнятих. Закінчили навчання 43 безробітних особи, з яких 42 особи після навчання працевлаштовані, що становить 97,7%. У громадських та тимчасових роботах взяли участь 112 осіб з числа безробітних громадян (у І півріччі 2017 року - 49 осіб).

Протягом І півріччя 2018 року районним центром зайнятості було проведено 2 заходи «День відкритих дверей», 5 заходів «День відкритих дверей на виробництві», 1 захід - ярмарок професій, 1 захід ярмарок вакансій, міні-ярмарок вакансій – 9 заходів, 11 інформаційних семінари «Як розпочати свій бізнес?», 12 семінарів «Легальна зайнятість». У заходах брали участь офіційно зареєстровані безробітні, старшокласники міських шкіл, майбутні випускники училища та роботодавці.

Акції були спрямовані на те, щоб надати як найповнішу інформацію про вакансії вільних робочих місць на території району, а також сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, з тими, хто її шукає. Кожен з присутніх мав можливість проконсультуватись з юридичних питань, отримати відповідь від керівництва центру зайнятості.

Протягом І півріччя 2018 року в різних заходах районного центру зайнятості взяли участь 3196 безробітних громадян, в тому числі: 221 учасник АТО, 21 внутрішньо переміщена особа, 363 особи з числа зайнятого населення, 118 провідних роботодавців району та 899 учні шкіл міста та району.

 

5. Розвиток інфраструктури підтримки підприємництва

В районі триває робота по створенню нових об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва з орієнтацією на місцеві потреби суб’єктів малого підприємництва.

Інфраструктура підтримки малого підприємництва району станом на 01.07.2018 складається з 2 громадських об’єднань (асоціація фермерів Сквирського району, спілка підприємців Сквирщини „Взаємопоміч Сквира”) та 2 небанківських кредитних установ (представництва кредитної спілки „Ощадкаса” та кредитної спілки „СуперКредит”).

Інформаційно-консультативні установи – суб’єкти господарської діяльності - приватні підприємці Мусійко Віктор Васильович, Гривачевська Лариса Миколаївна, Музика Тетяна Іванівна, Шеремет Іван Григорович, Іванчук Людмила Петрівна, Марченко Олег Анатолійович, Капітанюк Василь Петрович, Бугайов Микола Іванович, Соболь Борис Володимирович та приватні адвокати Химчук Володимир Леонідович, Шилов Віктор Анатольович, надають консультації з питань підприємництва, ведення бухгалтерського обліку, будівництва, реєстрації та узаконення нерухомості, отримання погоджувальної, дозвільної документації, свідоцтва на право власності, дозволів на початок будівництва, введення в експлуатацію будівництва та реконструкції.

Інформаційно-консультативні послуги суб’єктам підприємницької діяльності надають також адміністратори та державні реєстратори Центру надання адміністративних послуг, районний центр зайнятості.

Спеціалістами Сквирського відділення Білоцерківської ОДПІ надаються роз’яснення суб’єктам малого бізнесу з різних питань, діє центр обслуговування платників податків, в якому надаються послуги консультантом-модератором, видаються довідки та документи дозвільного характеру.

При Сквирському районному центрі зайнятості працює рада роботодавців, яка займається питаннями створення нових робочих місць, працює з суб’єктами малого бізнесу.

 

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації

 

:  
Підприємництво Друк
Рейтинг Користувача: / 3
НайгіршеНайкраще 
:

Сквирською райдержадміністрацією розроблено Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки, яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.06.2017 №381 та затверджена сесією Сквирської районної ради від 27.07.2017 № 06-16-07.

Всього станом на 01.07.2018 в районі зареєстровано 1773 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 513 юридичних осіб та 1260 фізичних осіб - підприємців, що становить 100% до відповідного періоду 2017 року.

Загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить понад 3,8 тис. чол. Кількість малих та середніх підприємств на 10 тис. осіб наявного населення становить 123 од.

Сума надходжень до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього  підприємства за І півріччя 2018 року  становить 74,5 млн. грн., що складає 57,2% у загальній сумі надходжень. В тому числі сума надходжень від юридичних осіб становить 44,3 млн. грн., від фізичних осіб – підприємців – 8,4 млн. грн.

Фінансування заходів регіональної програми розвитку малого підприємства здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. В звітному періоді було направлено та закінчено навчання за напрямком «Впровадження підприємницької діяльності» одну безробітню особу, що отримала допомогу на започаткування власної справи в сумі 26,15 тис.грн.

Відповідно  до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.12 Закону України «Про адміністративні послуги», у зв’язку зі зміною законодавства України та з метою приведення нормативно-правових актів Сквирської районної державної адміністрації у відповідність до законодавства України було скасовано всі раніше прийняті  регуляторні акти.

Протягом І півріччя 2018 року Сквирською районною державною адміністрацією регуляторні акти не приймалися.

:  
Друк
:

Сквирською райдержадміністрацією розроблено Програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2018 роки, яка схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від 23.06.2017 №381 та затверджена сесією Сквирської районної ради від 27.07.2017 № 06-16-07.

Всього станом на 01.07.2018 в районі зареєстровано 1773 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 513 юридичних осіб та 1260 фізичних осіб - підприємців, що становить 100% до відповідного періоду 2017 року.

Загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить понад 3,8 тис. чол. Кількість малих та середніх підприємств на 10 тис. осіб наявного населення становить 123 од.

Сума надходжень до бюджетів усіх рівнів від суб’єктів малого та середнього  підприємства за І півріччя 2018 року  становить 74,5 млн. грн., що складає 57,2% у загальній сумі надходжень. В тому числі сума надходжень від юридичних осіб становить 44,3 млн. грн., від фізичних осіб – підприємців – 8,4 млн. грн.

Фінансування заходів регіональної програми розвитку малого підприємства здійснюється з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. В звітному періоді було направлено та закінчено навчання за напрямком «Впровадження підприємницької діяльності» одну безробітню особу, що отримала допомогу на започаткування власної справи в сумі 26,15 тис.грн.

Відповідно  до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.12 Закону України «Про адміністративні послуги», у зв’язку зі зміною законодавства України та з метою приведення нормативно-правових актів Сквирської районної державної адміністрації у відповідність до законодавства України було скасовано всі раніше прийняті  регуляторні акти.

Протягом І півріччя 2018 року Сквирською районною державною адміністрацією регуляторні акти не приймалися.

:  
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack