Головна Соціальна сфера Управління соціального захисту населення
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Повідомлення Друк
:

Шановні субсидіанти!

На виконання постанови про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива від 21 жовтня 1995 р. № 848, та для своєчасного призначення субсидії на опалювальний сезон,  просимо  власників домогосподарств звернутись до управління соціального захисту населення Сквирської РДА та до організацій – надавачів  послуг  для уточнення даних про борги та надміру перерахованих коштів.

Тел. управління 5-16-41, 5-34-70

Начальник  відділу допомог та компенсацій      І. ПРИЙМАЧЕНКО

:  
Перенесення виїзду медико-технічної бригади Друк
:

Управління соціального захисту населення Сквирської РДА повідомляє, що виїзд медико-технічної бригади на 2019 рік по наданню протезно-ортопедичної допомоги Київським КЕПОП  для обслуговування Сквирського району, який був запланований на 08 жовтня 2019 року переноситься на невизначений термін.

Для уточнення та детальнішої інформації просимо звертатися до управління соціального захисту населення  кабінет №4 або за тел.. 5-16-41.

:  
Черговий виїзний прийом Друк
:

Управління соціального захисту населення Сквирської РДА повідомляє, що відповідно графіка виїзду медико-технічних бригад на 2019 рік по наданню протезно-ортопедичної допомоги Київським КЕПОП для обслуговування Сквирського району черговий виїзний прийом відбудеться 08 жовтня 2019 року.

Для уточнення та детальнішої інформації просимо звертатися до управління соціального захисту населення кабінет №4 або за тел.. 5-16-41.

 

:  
ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! Друк
:

Кабмін затвердив новий порядок проведення перевірок Держпраці. Постанову КМУ від 21.08.2019 р. № 823 опубліковано сайті кабінету міністрів України.

Постановою затверджено :

  • Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю (далі - Порядок контролю);
  • Порядок здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю

Заходи державного контролю за додержанням законодавства про працю здійснюють у формі інспекційних відвідувань та невиїзних інспектувань, що проводяться інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів.

Маємо й норму, за якою інспектори праці за наявності службового посвідчення безперешкодно без попереднього повідомлення мають право під час проведення інспекційних відвідувань з питань виявлення неоформлених трудових відносин за наявності підстав, визначених п. 5 цього Порядку. За вказаних умов інспектори праці мають право о будь-якій годині доби з урахуванням вимог законодавства про охорону праці проходити до будь-яких виробничих, службових, адміністративних приміщень.

Детальніше...
:  
Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту розпорядження Сквирської районної державної адміністрації Київської області “Про затвердження порядку фінансування вартості ритуальних послуг по безоплатному похованню померлих (загиблих) учасникі Друк
:

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проекту розпорядження Сквирської районної державної адміністрації Київської області “Про затвердження порядку фінансування вартості ритуальних послуг по безоплатному похованню померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною по Сквирському району Київської області

Сквирська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації “Про затвердження порядку фінансування вартості ритуальних послуг по безоплатному похованню померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною по Сквирському району Київської області” та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – відшкодування витрат на поховання   померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною та граничної вартості ритуальних послуг.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Сквирського району.

Проект розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації “Про затвердження порядку фінансування вартості ритуальних послуг по безоплатному похованню померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною по Сквирському району Київської області” та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Сквирської районної державної адміністрації.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження “Про затвердження порядку фінансування вартості ритуальних послуг по безоплатному похованню померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною по Сквирському району Київської області” та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться управлінням соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

поштою на адресу - 09001, м. Сквира, пров. Якушкіна,3;

факсом - (04568) 5-16-41;

на електронну адресу –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

проєкт РОЗПОРЯДЖЕННЯ

__________ 2019 року м. Сквира ____

Про затвердження порядку фінансування       вартості

ритуальних   послуг   по

безоплатному похованню

померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності,

осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною по Сквирському району

Київської області

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про поховання та похоронну справу», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни» (із змінами) та з метою відшкодування витрат на проведення поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, які проживали в Сквирському районі Київської області

 

1. Затвердити порядок фінансування вартісті ритуальних послуг по безоплатному похованню померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною по Сквирському району Київської області, що додається.

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації Київської області забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493/92 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» (із змінами).

 

3. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області згідно з функціональним розподілом обов’язків.

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                 О. СЛАВІНСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження виконуючої

обов’язки голови Сквирської

районної державної адміністрації

Київської області

______серпня 2019 року №____

Порядок фінансування вартості ритуальних послуг по безоплатному

похованню померлих (загиблих) учасників бойових дій,

постраждалих учасників Революції Гідності, осіб з

інвалідністю внаслідок війни та осіб, які мають особливі заслуги

перед Батьківщиною по Сквирському району Київської області

№ з/п

Вид ритуальної послуги

Вартість послуги влітку (грн.)

Вартість послуги

взимку

(грн.)

1

2

3

4

1

Надання послуг автокатафалка по Скирському району

730,00

730,00

2

Надання послуг автокатафалка в місті Сквира

480,00

480,00

3

Надання послуг автобуса супроводження по району

700,00

700,00

4

Надання послуг автобуса супроводження в місті Сквира

600,00

600,00

5

Перенесення труни з тілом померлого

425,60

425,60

6

Організація поховання та проведення ритуалу

600,00

600,00

Продовження таблиці

1

2

3

4

7

Надання труни

1128,00

1128,00

8

Надання вінка похоронного з траурною стрічкою

238,36

238,36

9

Копання могили (опускання труни в могилу, закопування, формування намогильного насипу)

597,50

902,50

ВСЬОГО:

5499,46

5804,46

 

Начальник управління

соціального захисту населення

Сквирської районної державної

адміністрації Київської області                                        Н. РОГОЗА

 

:  
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 19

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack