Головна Соціальна сфера Управління соціального захисту населення
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Шановні пільговики! Друк
:

Починаючи з січня 2020 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1123 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» Ви маєте право у будь-який час подати заяву про перехід на грошову готівкову форму отримання пільг на житлово-комунальні послуги, на відміну від попередньої можливості отримувати готівкові виплати, за умови подання відповідної заяви до початку опалювального (тобто до 15 жовтня) або неопалювального (тобто до 15 травня) сезону.

Для отримання пільг на житлово-комунальних послуг з січня 2020 року у грошовій готівковій формі необхідно до 24 січня подати заяву до управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації (м. Сквира, пров. Якушкіна, 3 кабінет № 3).

Відділ персоніфікованого

обліку осіб за видами пільг УСЗН

:  
Зміни щодо отримання пільг на житлово-комунальні послуги Друк
:

З 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право у будь-який час подати заяву до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення щодо переходу з безготівкової на готівкову форму виплат пільги на оплату житлово-комунальних послуг.

За ініціативою Мінсоцполітики скасовано часове обмеження, подачі відповідної заяви після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період). Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 ,,Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг” ).

Раніше пільговики могли отримувати монетизовані виплати пільги лише, якщо подали відповідну заяву до старту опалювального сезону, тобто до 15 жовтня, то відтепер вони можуть зробити це у будь-який момент.

Звертаємо увагу, в заяві на грошову готівкову виплати пільги на оплату житлово-комунальних послуг громадяни мають обов’язково зазначати реквізити поточного банківського рахунку, на який щомісячно надходитимуть кошти пільги.

 

Інформація з офіційного сайту

Мінсоцполітики України

:  
Про психологічну експертизу Друк
:

:  
№288 20 листопада 2019 року "Про внесення змін до розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області від 22 липня 2019 року № 163 " Друк
:

Про внесення змін до розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області

від 22 липня 2019 року № 163

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні

юстиції у Київській області

28 листопада 2019 р. за № 108/1303

Відповідно до Бюджетного кодексу України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України

1. Внести зміни до Порядку використання коштів районного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, затвердженого розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області від 22 липня 2019 року      № 163 «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 09 серпня 2019 року за № 74/1269, а саме підпункт 6.4. пункту 6. Порядку, викласти в новій редакції:

«6.4. Виплата адресної матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули в зоні антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил:

заява на ім’я голови Комісії;

копія документа, що посвідчує особу, завірена заявником;

копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають про це відмітку в паспорті – копія даної відмітки в паспорті), завірена заявником;

документи, що підтверджують родинні зв’язки (копія свідоцтва про народження, копія свідоцтва про шлюб);

копія свідоцтва про смерть загиблого;

висновок військово-лікарської комісії про причинний зв’язок захворювання, травми (поранення, контузії), що призвело до смерті військовослужбовця;

реквізити карткового рахунку банківської установи для переказу коштів;

заява на ім’я голови Комісії від інших родичів (матері, батька, дружини, повнолітніх дітей, братів, сестер, які зареєстровані на території Сквирського району Київської області) про не заперечення отримання адресної матеріальної допомоги заявником.

У випадку подачі більше ніж однієї заяви родичами загиблого військовослужбовця, за рішенням Комісії адресна матеріальна допомога буде розділена в рівних частинах.».

 

2. Це розпорядження набирає чинності з моменту його державної реєстрації, але не раніше дня його офіційного опублікування в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області згідно з функціональним розподілом обов’язків.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                         Оксана СЛАВІНСЬКА

:  
Друк
:

1. У листопаді мені прийшла платіжка із повним розміром платежу, хоча я пільговик. Раніше вмене була прописана лише частина платежу, відповідно до розміру пільги. Чому так ?

З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Тепер пільговики можуть отримати кошти у готівковій чи безготівковій формі.

Починаючи з листопада, українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.

2. Якими будуть суми виплат пільг для пільговиків ?

З 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок розрахунку пільги залишається майже незмінним.
Розмір пільги щомісячно розраховує орган соціального захисту населення.
Суму пільги розраховуватимуть, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно з законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

Детальніше...
:  
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 20

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack