Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Квітень №216 27 квітня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Корнійчуку Олександру Івановичу для ве"

Травень 2018
28 29 30 31

№216 27 квітня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Корнійчуку Олександру Івановичу для ве" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Корнійчуку Олександру Івановичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Корнійчука О.І. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Шаліївської сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0126049, враховуючи ухвалу Сквирського районного суду Київської області від 14.03.2018 року справа № 376/3080/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нове Життя» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Корнійчуку Олександру Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського

2

виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради за № 107 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нове Життя».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Корнійчуку Олександру Івановичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк