Травень 2018
28 29 30 31

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

територіальній громаді Великополовецької

сільської ради для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької

сільської ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву Великополовецької сільської ради в особі голови Марченко Г.М. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах ради Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0224528, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 18.02.2013 року справа № 376/253/13-ц, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл Великополовецькій сільській на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність територіальній громаді Великополовецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 126 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Великополовецькій сільській раді виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк