Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Квітень №212 27 квітня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Бевзенко Лідії Василівні для веденн"

Травень 2018
28 29 30 31

№212 27 квітня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Бевзенко Лідії Василівні для веденн" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Бевзенко Лідії Василівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пищиківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Сімонової Т.П. в інтересах гр. Бевзенко Л.В.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0173573, враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 11.12.2017 року № 376/2681/17, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нива» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Бевзенко Лідії Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради за № 502 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нива».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Бевзенко Лідії Василівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк