Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Квітень №210 27 квітня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж 1/2 земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні для вед"

Травень 2018
28 29 30 31

№210 27 квітня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж 1/2 земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні для вед" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж 1/2 земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Селезенівської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Кирилюк С.І. в інтересах Сєркіної Л.А. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж ½ земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія РН 339094, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю ВАТ «Селезенівське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж ½ земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради за № 327 згідно з схемою поділу земель колективної власності ВАТ «Селезенівське».

2

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Сєркіній Лідії Афанасіївні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк