Головна Економіка Інвестиції ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ПОЛІПШЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В СКВИРСЬКОМУ РАЙОНІ НА 2016-2018 РОКИ
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2018
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 28 29
30            

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ ТА ПОЛІПШЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ В СКВИРСЬКОМУ РАЙОНІ НА 2016-2018 РОКИ Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Сучасний розвиток економіки України нерозривно пов'язаний з інвестиційними процесами, які є рушійною силою інтеграції економіки у світове господарство за рахунок оновлення основних фондів, переведення капіталів з одних сфер в інші, передачі технологій, іновацій та управлінського досвіду. Питання активізації інвестиційних процесів на сьогодні є актуальним для більшості країн світу, тож Україна не є винятком.

Економіка України перебуває в складній економічній ситуації, внаслідок продовження агресивної політики Російської Федерації, окупації Криму і військових операцій на сході України, що значно вплинуло на відтік іноземного капіталу, як в цілому в державі, так і в нашому районі. Багато підприємств були вимушені призупинити реалізацію інвестиційних проектів.

Так обсяг прямих іноземних інвестицій в Україні на кінець 2017 року становив 1,635 млн. дол. США, тоді, як на кінець 2016 цей показник був на рівні 2,126 млн. дол. США.

За статистичними даними, у Сквирському районі за січнь-груднь 2017 року обсяг освоєння капітальних інвестицій склав 589,0 млн. гривень що в 2,26 раза більше показника 2016 (260,4 млн. гривень). Найбільші обсяги інвестицій (в основному на технічне переоснащення будівництво та придбання основних засобів машин і обладнання) освоїли в промисловому виробництві ТДВ "Шамраївський цукровий завод" – 27,5 млн. грн., ТОВ «Фірма «Грона» - 188,5 млн. грн., ТОВ «Грона партнер» - 77,7 млн. грн., ТДВ «Тхорівське» - 2,7 млн. грн. та ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів" (завершується реконструкція (будівництво) складу готової продукції та модернізація автоматичної лінії переробки) – 70,8 млн. грн. В сільськогосподарському секторі передовиками є СФГ «Нива 1» - 10,0 млн. грн., ФГ «Березна» - 9,3 млн. грн., ФГ «Нота» - 5,1 млн. грн., ФГ «Ященко» - 4,1 млн. грн., ТОВ «Колос» - 9,1 млн. грн., ТОВ «Надія-10» - 5,0 млн. грн., СГПП ім. Гагаріна – 4,4 млн. грн., ТОВ «Оріховецьке» - 9,4 млн. грн.

В галузевому розрізі найбільші обсяги інвестиційних коштів залучені в промисловість – 76,2%, сільське господарство –22,0%, інші сфери діяльності - 1,8%.

Головним джерелом інвестування у 2017, як і у попередні роки, є власні кошти підприємств та організацій району.

Відповідно до заходів Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2016-2018 роки, значна увага приділялась пошуку ефективних інвесторів.

З метою формування позитивного іміджу та підвищення інвестиційної привабливості Сквирського району райдержадміністрацією сформована база вільних земельних ділянок та об’єктів незавершеного будівництва, які пропонуються інвесторам. Інформацію розміщено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації в розділі «Економіка». В місті Сквира є 4 вільні земельні ділянки та земельна ділянка загальною площею до 60 га в існуючій північні промислові зоні на землях міської ради за межами міста (між паливним складом з північної сторони і нафтобазою з південної сторони та залізничною станцією із західної сторони), визначена наявною містобудівною документацією (генеральним планом міста, схемою розвитку північної промзони по вул.. Залізнична), як резервна територія під розміщення промислових підприємств, та один об’єкт незавершеного будівництва. В селах району є 14 ділянок та один об’єкт незавершеного будівництва в с. Мовчанівка - незавершене будівництво культурно-освітнього комплексу в с. Мовчанівка та один в с.Тхорівка, цільове призначення якого – землі житлової і громадської забудови сільської ради. Також в селах району є 25 земельних ділянок, на яких розміщено недіючі будівлі ДНЗ, шкіл, будинки культури, лазні та магазини, які не використовуються та пропонуються інвесторам в якості виробничих приміщень з незначними земельними ділянками (в основному від 0,5 до 1,0 га).

Інформація щодо державної політики в інвестиційні сфері та стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки періодично розміщується на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Протягом 2016-2017 року виконавчими комітетами Рудянської, Великоєрчиківської та Шамраївської сільських рад проводилась робота щодо розробки генеральних планів населених пунктів с. Руда, с. Шамраївка та с. В.Єрчики, (виготовлений генеральний план с. Руда та с. Великі Єрчики, в стадії завершення проект генерального плану с. Шамраївка) розпочато виготовлення генеральних планів с. Великополовецьке, Мала Михайлівка, Пищики, Безугляки, Тхорівка, Шапіївка та Токарівка. Розробка генеральних планів передбачає збільшення територій сіл, в т.ч. земель, підпорядкованих сільським радам, що в майбутньому значно спростить надання земельних ділянок інвесторам для впровадження інвестиційної діяльності.

З метою презентації промислового потенціалу району Сквирською райдержадміністрацією (за кошти інвесторів та районного бюджету) надруковано 1,0 тис. примірників інформаційного буклету до 25 річчя незалежності України «Сквирщина в подіях і особах», де розмішено ілюстровану інформацію про агропромисловий та промисловий інвестиційний потенціал району, перераховано основні здобутки підприємств промисловості, сфери торгівлі та побуту.

Сьогодні виникає реальна можливість спрямувати достатні кошти на впровадження нових технологій в галузі тваринництва та рослинництва для підвищення ефективності виробництва. Кожне підприємство самостійно приймає рішення про впровадження інвестиційного потенціалу, що дає можливість працювати на результат. Завдяки цьому протягом 2016 року та 2017 року пріоритетними напрямами залучення інвестицій було впровадження нових технологій виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, впровадження енерго та ресурсозберігаючих технологій, розширення асортименту та збільшення обсягів виробництва продуктів харчування, в тваринництві закупівля маточного поголів”я та реконструкція тваринницьких приміщень.

Протягом 2016 року та початку 2017 року власні кошти підприємств вкладались на закупівлю сільськогосподарської техніки вітчизняного та зарубіжного виробництва. Так в 2016 році сільськогосподарськими підприємствами району закуплено 27 од. сільськогосподарської техніки на суму 36 млн. грн, тільки за 2017 рік закуплено 64 одиниці на суму 61,9 млн. грн., в тому числі 22 трактори, 5 комбайнів, 8 сівалок, 13 одиниць ґрунтообробної техніки, 3 машини для внесення добрив, 5 навантажувачів та 7 одиниць іншої техніки. З початку 2018 року закуплено 8 од. на суму 17,5 млн. грн, що покращує умови обробітку ґрунту та зменшує затрати на 1 гектар ріллі.

За рахунок впроваджених підприємствами новітніх прогресивних технологій виробництва продукції тваринництва, проведених реконструкцій тваринницьких приміщень, збільшення поголів’я тварин, зростає обсяг виробництва продукції тваринництва, продуктивність тварин підвищується з року в рік.

Загальні обсяги інвестицій по с/г підприємствах району протягом останніх років зросли. Найбільші обсяги інвестицій вкладено такими підприємствами району: СФГ «Нива-1», ТОВ «ім..Шевченка», ТДВ ”Шамраївський цукровий завод”, ТОВ ”А/Ф Колос”, ДП «Кліринг Агро», СП «Інтерагро Сквира», ФГ «Нота», ПП «Юніс», ТОВ «АС Малолисовецька», ПП «Новагрос».

Так, в реконструйовані приміщення ФГ «Нота» відділку в с. Великі Єрчики в 2017 році завезено 545 ремонтних свинок для подальшого відтворення та реалізації свинопоголів’я групи дорощування (вагою 25-30 кг) в господарства по відгодівлі свиней. На цей час проводяться реконструкції та укомплектації обладнанням інших тваринницьких приміщень, в яких до 2020 року планується утримувати 7000 свиней. Станом на 01.01. 2018 року в ФГ «Нота» утримується 10286 голів свиней ( +2768 голів до минулого року), в тому числі на відділку с.В.Єрчики 3001 голова, де працює 5 робітників. В цьому господарстві відтворення, вирощування та відгодівля свиней здійснюється за «датською» технологією закритого циклу.

Також проводяться роботи з реконструкції та відновленню технологічного обладнання в ТОВ «Агрофірма «Колос» - свинарник.

У 2017 році в селі Дулицьке розпочав свою роботу інвестиційний проект, переробне підприємство ТОВ «ЄВРОСІД». Мета і завдання інвестиційного проекту – впровадження технологічних ліній по калібруванню, обробці та фасуванню насіння, де на даний час створено 9 робочих місць.

В селі Великополовецьке розпочинаються підготовчі роботи по інвестиційному проекту «Міжрегіональний центр аквакультури».

В селі Оріховець ТОВ «Інвесткорп Україна Агро» придбало нежитлове приміщення площею 504,4 кв.м для впровадження інвестиційного проекту. Товариство має намір використовувати будівлю за виробничим призначенням, як цех переробки та зберігання плодово-ягідної, овочевої та іншої продукції, з розміщенням у ньому морозильного устаткування, облаштуванням складського зберігання сировини та готової продукції. Планується створити 5-7 робочих місць.

У зв’язку із прийняттям зміни до ДСТУ 3662: 2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» та Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 106 якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, управлінням агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації проводяться кущові наради за участю голів сільських рад та приймальників молока щодо нормативно-правової бази створення сільськогосподарських молочних обслуговуючих кооперативів та їх державної підтримки.

На виконання заходів Програми та доручення голови Київської облдержадміністрації від 23.03.2016 №17-1, райдержадміністрацією проведено моніторинг промислових підприємств щодо готовності залучення інвестицій для реконструкції та технічного переоснащення виробництв та будівництва нових технологічних ліній. Залучати інвестиційний капітал мають намір фактично недіючі підприємства ТОВ „Яшма”, ТОВ „Сквирський плодоконсервний завод” та підприємство, що працює не на повну потужність - ТДВ „Сквирський вентиляторний завод”.

Відділом з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та ЖКГ райдержадміністрації вивчалось питання щодо визначення об’єктів державної та комунальної власності, до яких можливо застосувати механізм державно-приватного партнерства, такими об’єктами на рівні району є системи водопостачання та водовідведення та полігон ТПВ в м. Сквира, який має значні запаси ТПВ.

Так, як земельна ділянка, на якій розміщено полігон ТПВ, знаходиться поза межами населеного пункту, згідно вимог чинного містобудівного законодавства, замовником ДПТ виступає Сквирська райдержадміністрація; інвестором - КП «СКГ», на балансі якого знаходиться сміттєзвалище, відповідно до його клопотання. Згідно інформації КП «СКГ», 29 грудня 2017 року був заключний договір із проектною організацією ТОВ «Укргруппроект» для розроблення ДПТ. На даний час ДПТ знаходиться в розробці. Паралельно проектна організація ТОВ «Укржитлопроект» м. Київ (визначена ДРР та ЖКГ КОДА замовником реконструкції) протягом другої половини 2017 року приступила до розробки проектної документації на реконструкцію Сквирського сміттєзвалища. За інформацією проектної організації, проектна документація в даний час знаходиться на розгляді експертизи та на стадії усунення зауважень по окремих розділах проекту. Таким чином, виготовлення документації на полігон ТПВ сприятиме залученню інвестора.

На виконання заходів Програми в зв’язку з постійною зміною вартості блакитного палива, вимогами облдержадміністрації щодо економії енергоносіїв у 2017 році проведено роботи по переведенню котелень на альтернативні види палива у січні Шамраївського НВК та у листопаді Кривошиїнського НВО (кошти інвесторів). В районі працює підприємство, що виробляє пелети (ТОВ «Калина»), проте обсяг виробництва недостатній щоб задовольнити потреби бюджетних установ району (в т.ч. вартість пелетів значно більша за вартість дрів), тому сировина в основному завозиться з інших районів області (Б.Церква).

З метою вдосконалення та спрощення процедури отримання дозвільних документів для суб’єктів господарювання, а також забезпечення їх необхідною інформацією щодо здійснення підприємницької діяльності, пільгового оподаткування, надання певних гарантій інвесторам, функціонує Дозвільний центр яким надається 71 вид адміністративних послуг. В рамках реалізації Закону України «Про адміністративні послуги» Центром надання адміністративних послуг протягом 2017 року надано 10419 адміністративних послуг та розглянуто 10619 звернень, за І квартал 2018 року надано 2075 адміністративних послуг та розглянуто 2079 звернень.

Сквирською райдержадміністрацією за результатами діяльності за 2017 рік ведеться робота з поновлення інвестиційного паспорту Сквирського району.

На виконання заходів Програми та доручення голови Київської облдержадміністрації від 23.03.2016 №17-1, райдержадміністрацією щоквартально подається інформація до облдержадміністрації щодо інвестиційних можливостей підприємств Сквирського району, в т.ч. земельні ділянки та об’єкти для впровадження інвестиційної діяльності.

В 2016 році райдержадміністрація брала участь в програмі ООН «ХАБІТАТ» «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України», а також планує брати участь в ІІІ фазі проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Серед основних причин виникнення проблеми низької інвестиційної активності: несприятливі умови інвестування, зокрема недосконале законодавство щодо захисту прав власності, отримання у власність земельних ділянок, вимог до здійснення та контролю підприємницької діяльності, недостатня державна підтримка інвестиційної діяльності; неналежна система підготовки програм і проектів для державного інвестування; нерозвиненість інвестиційного ринку та інвестиційної інфраструктури; відсутність правових засад та дієвих механізмів державно-приватного партнерства в інвестуванні.

Головними цілями Програми в сфері інвестиційної діяльності є створення умов для відновлення інвестиційної активності суб’єктів господарювання, підвищення ефективності інвестування шляхом збільшення капітальних вкладень у реалізацію інвестиційних проектів, які передбачають впровадження новітніх технологій, модернізацію застарілих виробництв, що дозволить підвищити конкурентоспроможність економіки району, сприяння формуванню позитивного інвестиційного іміджу району, удосконаленню інвестиційно-інноваційної інфраструктури, пошук інвесторів для впровадження нових інвестиційних проектів, що сприятиме відновленню економічного зростання і створить нові робочі місця для мешканців району.

Протягом 2017 року, відповідно до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2016-2017 роки та Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2015-2016 роки, Сквирському району вдалося освоїти інвестиції в сумі – 18000,403 тис. грн., в тому числі за Програмою будівництва – 17733,776 тис. грн. (14610,163 – кошти обласного бюджету, 3123,613 - кошти місцевих бюджетів, співфінансування) та за Програмою енергозбереження – 266,627 (226,633 – кошти обласного бюджету, 39,994 - кошти місцевих бюджетів, співфінансування)

Таким чином вдалося реалізувати наступні соціально важливі проекти:

- капітальний ремонт Сквирського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу №6 "Ромашка" – 3336,406 тис. грн.;

- капітальний ремонт дороги по вулиці Шевченка в с. Чубинці – 1152,427 тис. грн.;

- капітальний ремонт дороги по вул. Лісова в с. Малі Єрчики – 1259,645 тис. грн.;

- реконструкція даху Сквирського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 - дитячий садок" в м. Сквира – 1934,55 тис. грн;

- капітальний ремонт дороги по вулиці Івана Франка в селі Руда - 3176,582 тис. грн.;

- капітальний ремонт дороги пл вул. Залізнична в місті Сквира Київської області 4000,0 тис. грн.;

- реконструкція існуючого водогону в с. Руда – 2874,166 тис. грн.

За сприяння народних депутатів України Сольвара P.M. та Гудзенка В.І. протягом 2017 року, згідно з постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» та змін до них, Сквирському району надійшли кошти субвенції в сумі – 8513,6 тис. грн., по наступних об'єктах:

капітальний ремонт кінотеатру по вул. Соборна, 16 в м. буде освоєно 1500,0 тис. грн. коштів субвенції;

придбано обладнання довгострокового користування для освітніх закладів Сквирського району на загальну суму 510,0 тис. грн.;

придбано медичного обладнання довгострокового користування для закладів медицини Сквирського району на загальну суму 350,0 тис. грн.

придбано обладнання довгострокового користування для закладів культури Сквирського району на загальну суму 160,0 тис. грн.

встановлення дитячих майданчиків в кількості 14 шт. в селах Руда, Рогізна, Кривошиїнці, Дулицьке, Красноліси, Малі Єрчики, Малі Лисовці, Миньківці, Селезенівка, Чубинці, Таборів, Цапіївка, Безпечна та Пустоварівка на загальну суму – 1224,0 тис. грн., та спортивні майданчики в кількості 9 шт. в селах Кривошиїнці, Самгородок, Малі Лисовці, Буки, Чубинці, Дулицьке, Пищики, Великополовецьке та Великі Єрчики на загальну суму – 1060,0 тис. грн;

реконструкція вуличного освітлення по вул. Леніна в с. Дулицьке, буде освоєно 293,3 тис. грн. коштів субвенції;

реконструкція вуличного освітлення по вул. Лісова, вул. Шкільна в с. Красноліси буде освоєно 109,2 тис. грн. коштів субвенції;

реконструкція вуличного освітлення по вул. Покровська, вул. Гагаріна в с. Рогізна буде освоєно 346,1 тис. грн. коштів субвенції;

реконструкція вуличного освітлення по вул. Жовтнева, Лісова, 1-го Травня , Святкова, Балишова в с. Таборів буде освоєно 544,6 тис. грн. коштів субвенції;

капітальний ремонт будинку культури по вул. Леніна, 235а, с. Дулицьке Сквирського району буде дофінансовано 328,3 тис. грн. коштів субвенції;

капітальний ремонт з впровадженням енергозберігаючих технологій (часткова заміна віконних і дверних блоків) будівлі Амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Великополовецьке, вул. Молодіжна, 13-А Сквирського району Київської області, Сквирський район, с. Великополовецьке, вул. Молодіжна, 13-А буде освоєно – 1478,0 тис. грн. субвенції;

придбання комп"ютерної техніки та принтера для Великополовецької НВК, Буківський НВК, Кривошиїнського НВК, Малолисовецького НВК, Дулицьке НВК, Чубинецького НВК, Самгородоцької ЗОШ, Самгородоцького ДНЗ та Рогізнянського НВО на загальну суму – 180,0 тис. грн.

придбання компютерної техніки та принтера для Кривошиїнської, Буківської та Самгородоцької АЗПСМ на загальну суму – 60,0 тис. грн.;

придбання компютерної техніки та принтера для Великополовецької, Чубинецької, Малолисовецької, Дулицької, Рогізнянської та Самгородоцької бібліотек на суму – 120,0 тис. грн.;

придбання комплектів музичних інструментів та звукової апаратури для Рудянського, Великоєрчиківського, Дулицького, Самгородоцького та Сквирського районного будинків культури на загальну суму – 250,0 тис. грн.

За рахунок «митного експерименту» (залучених коштів) відремонтовано міст через р. Сквирка на км 301 + 579 автомобільної дороги Р-32 Кременець - Біла Церква – Ржищів – 15338,01 тис. грн. та відремонтовано дороги загального значення:

О100211 Сидори —Дрозди —Шамраївка на ділянках км 16+100— км 19 + 150 – 9400,0 тис. грн;

О102408 Малополовецьке — Шамраївка через Дулицьке км 3 + 000 — км 5 + 500. км 12 + 800 — км 14 + 400, км 21 + 400 — км 21 + 900 – 14400,0 тис. грн.

Протягом 2017 – І кварталу 2018 року продовжувалася робота над інвестиційними проектами, які знаходяться на стадії впровадження:

- Сквирська філія ТОВ “Грона” – завершується будівництво складу готової продукції (1-2 черга, введено в експлуатацію нову лінію з виробництва печива), обсяг інвестицій 35 млн. грн., освоєно понад 90,0 % створено 80 робочих місць;

- Сквирська філія ТОВ “Грона” – будівництво складу сировини з ємкостями для зберігання борошна, реалізується І черга об’єкту – будівництво млина, обсяг інвестицій 60,0 млн. грн., придбано через аукціон земельну ділянку 1,5 га в межах міста Сквири, проект перебуває в стадії проектування та погодження;

- ФОП Тертичний О.А. - будівництво торгово-розважального комплексу, обсяг інвестицій - 2,24 тис. грн., освоєно 88,0%, буде створено 18 робочих місць;

- ФОП Говорун О.Б. - будівництво банкетного залу на 150 осіб в кафе «Чумацький шлях» с. Руда, обсяг інвестицій близько - 500,0 тис. грн., будівництво завершено, буде створено 8 робочих місць;

- ПП „Зодчий” – реконструкція нежитлового приміщення під виробничу базу, обсяг інвестицій – 1,5 млн. грн., освоєно 80,0%, буде створено 5 нових робочих місць;

- ФОП Грогуль Г.Ф. – реконструкція приміщення під магазин непродовольчих товарів, обсяг інвестицій – 100,0 тис. грн., 2 робочих місця об’єкт перебуває в стадії введення в експлуатацію;

- ФОП Добровольський С.М. – реконструкція не житлової будівля під кафе, бар, мотель, буде створено 15 нових робочих місць, 80,0% будівельних робіт, введено в експлуатацію 1 чергу об’єкту магазин створено 2 робочих місця.

- ФОП Косінський П.П. – будівництво підприємства з оброблення природного каменя в с. Золотуха, обсяг інвестицій 1,7 млн. грн., освоєно 75,0%, введено в експлуатацію І чергу об’єкту, активно будується друга черга об’єкту. Тимчасовими робочими місцями забезпечено 5 будівельників, в результаті повної реалізації проекту буде створено 8 нових робочих місць;

- ТОВ «Будівельна компанія ВТМ» - будівництво багатоквартирного житлового будинку в м. Сквира, обсяг інвестицій – 12,0 млн. грн., виконано 99,0 % будівельних робіт, об’єкт перебуває в стадії введення в експлуатацію;

- ТОВ Ольвія – будівництво двох АЗГС в межах м. Сквира, обсяг інвестицій 1 млн.грн., буде створено 10 нових робочих місць, розроблено детальний план територій;

В 2017 році розпочато впровадження наступних інвестиційних проектів:

- ФОП Кучинський І.В. – будівництво магазину непродовольчих товарів по вул. Київська 3А в м. Сквира (розроблено детальний план територій)

- ТОВ «Грона-Партнер» розроблено ДПТ земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,7248га в існуючій промзоні по вул. Залізнична, 14-Б на території Сквирської міської ради за межами міста для розміщення виробничо-складського комплексу з адміністративними будівлями та побутовими приміщеннями. Планується створення 30 робочих місць;

- ФГ «Ященко А.М.» розроблено ДПТ частини земельної ділянки площею 7,5189га, яка знаходиться у власності ФГ Ященко А.М.», розташованої на території Пищиківської сільської ради Сквирського району за межами населеного пункту , для вирішення в установленому порядку питання зведення до розміщених на земельній ділянці існуючих власних нежитлових будівель, в тому числі кормоцеху-телятнику, навісу із збірно-розбірних конструкцій для зберігання зерна та іншої сільськогосподарської продукції, і зведення вагової із адмінприміщеннями. Планується створення 3 робочих місць;

- ТОВ «СЕРВІСАГРО-КИЇВ» розроблено ДПТ земельної ділянки площею 0,50га, яка знаходиться у власності ТОВ «СЕРВІСАГРО- КИЇВ», розташованої за адресою: с. Пищики, вул. Гагаріна, буд., 1а/2 на території Пищиківської сільської ради Сквирського району за межами населеного пункту, на якій розміщена існуюча власна нежитлова будівля хімскладу, для вирішення в установленому порядку питання проведення її реконструкції під склад мінеральних добрив та засобів захисту рослин. Планується створити 12 робочих місць;

- КП «Сквирське комунальне господарство» розроблено ДПТ земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів, для відведення її в постійне користування КП «СКГ» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів та проведення його реконструкції. Планується створити 11 робочих місць ;

- ТОВ «Агрохолдінг Сквира» розроблено ДПТ земельної ділянки не сільськогосподарського призначення орієнтовно площею 6,9 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради за межами населеного пункту під розміщення заводу керамзитового гравію з подальшою можливістю проведення його реконструкції під переробний-комплекс харчового напрямку. Планується створити 40-60 робочих місць;

- ТОВ «Торгівельний дім «Агроімпорт ЛТД» звернулося з клопотанням до Сквирської райдержадміністрації для розроблення ДПТ. Райдержадміністрацією прийнято розпорядження «Про розроблення детального плану території земельної ділянки не сільськогосподарського призначення площею 1,6561 га в існуючій промзоні на території Сквирської міської ради за межами населеного пункту для оформлення в установленому порядку права користування нею за адресою: вул.. Залізнична, 30а, м.Сквира».

З метою безумовного виконання заходів програми, сприяння залученню інвестиційних коштів в районі райдержадміністрацією готуються матеріали оновленого інвестиційного паспорту району, бази даних інвестиційних проектів, спільно з виконавчими комітетами міської та сільських рад району підготовлені матеріали переліків вільних приміщень всіх форм власності та вільних земельних ділянок.

Протягом звітного періоду кошти місцевих та районного бюджетів на виконання заходів програми не виділялись.

Розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації №105 від 06.03.2018 року утворено комісію з питань залучення інвестицій в економіку Сквирського району, з метою створення сприятливих умов для поліпшення інвестиційного клімату, підвищення рівня інвестиційної привабливості району, активізації інвестиційних процесів для залучення вітчизняних та іноземних інвестиційних ресурсів для сталого економічного зростання.

Відділ економічного розвитку райдержадміністрації

Переглядів: 311
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack