Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Квітень № 182 06 квітня 2018 року "Про внесення змін до складу комісії з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей "

Квітень 2018

Про внесення змін до складу комісії

з розгляду питань забезпечення житлом

сімей загиблих деяких категорій осіб,

які захищали незалежність, суверенітет

та територіальну цілісність України,

а також членів їх сімей

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

Внести зміни до складу комісії з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, утвореної розпорядженням голови Сквирської райдержадміністрації від 25 січня 2018 року № 38 «Про утворення комісії з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», а саме:

1.1. Увести до складу комісії:

1) Бай Інну Петрівну - фахівця із соціальної роботи Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей, член комісії;

2) Буланову Світлану Олександрівну - завідувача юридичного сектору апарату райдержадміністрації, член комісії.

1.2. Вивести зі складу комісії:

1) Вигівську Оксану Сергіївну - головного спеціаліста юридичного сектору апарату райдержадміністрації;

2) Хронюк Ірину Євгенівну.

Голова адміністрації В.В. Галюк