Квітень 2018
            1
30

Про внесення змін до розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

від 12 березня 2018 року № 111 «Про затвердження

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Айнуліну Володимиру Шамільовичу,

гр. Корчинській Валентині Григорівні по ½ частині

в рівних частках кожному для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва в

адміністративних межах Сквирської міської ради

Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву гр. Айнуліна В.Ш. - власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 12 березня 2018 року № 111 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Айнуліну Володимиру Шамільовичу, гр. Корчинській Валентині Григорівні по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області» у зв’язку із технічною помилкою, керуючись ст. 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 12 березня 2018 року № 111 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Айнуліну Володимиру Шамільовичу, гр. Корчинській Валентині Григорівні по ½ частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Сквирської міської ради Сквирського району Київської області» такі зміни:

у пункті 2 розпорядження замінити цифри «1,9153» на «3,8306».

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк