Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Березень №146 23 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Надольній Ірині Вікторівні для ве"

Квітень 2018
            1
30

№146 23 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Надольній Ірині Вікторівні для ве" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Надольній Ірині Вікторівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Кривошиїнської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Надольної І.В. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 18.05.2017 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Кривошиїнське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Надольній Ірині Вікторівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради за № 599 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Надольній Ірині Вікторівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк