Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Березень №144 23 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Щербі Марії Іванівні для ведення тов"

Квітень 2018
            1
30

№144 23 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Щербі Марії Іванівні для ведення тов" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Щербі Марії Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Щерби М.І. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради Сквирського району Київської області взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області від 07.05.2009 року справа, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Щедрий колос» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Щербі Марії Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради за № 477 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Щедрий колос».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Щербі Марії Іванівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк