Березень 2018

№ 134 19 березня 2018 року "Про підготовку та проведення командно-штабного навчання Сквирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту " Друк

Про підготовку та проведення командно-штабного

навчання Сквирської районної ланки

територіальної підсистеми єдиної

державної системи цивільного захисту

Відповідно до Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 443, пункту 18 Плану основних заходів цивільного захисту Київської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 27 лютого 2018 року № 105, Методичних рекомендацій щодо підготовки та проведення командно-штабних навчань органів управління та сил цивільного захисту, затверджених наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 29 січня 2014 року № 44 (у редакції наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 18 травня 2017 року № 273), та з метою організованого проведення командно-штабного навчання Сквирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЄДСЦЗ), доручення голови Київської облдержадміністрації від 07 березня 2018 року № 12-1:

1. Провести командно-штабне навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту Сквирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (далі – ЄДСЦЗ) у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» у період з 22 по 23 березня 2018 року.

2. Місце проведення - Сквирська районна державна адміністрація (м. Сквира, вул. Богачевського, 28).

3. До командно-штабного навчання залучити:

керівний склад органів управління та сил цивільного захисту;

членів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;

членів комісії з питань евакуації;

Сквирський ВП ГУ НП України в Київській області;

Сквирський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області, 7-ДПРЧ м. Сквира ГУ ДСНС України у Київській області;

структурні підрозділи Сквирської райдержадміністрації;

сили і засоби Сквирської районної ланки територіальної підсистеми ЄЛСЦЗ Київської області;

спеціалізовані служби цивільного захисту.

2

4. Учасникам командно-штабного навчання відповідно до календарного Плану підготувати і подати до райдержадміністрації письмово оформлені плани дій по організації і проведенню заходів командно-штабного навчання в термін до 19 березня 2018 року.

5. Відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства розробити План проведення командно-штабного навчання до 19 березня 2018 року.

6. Керівникам спеціалізованих служб розпорядження та доручення довести до всіх учасників командно-штабного навчання.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.В. Галюк