Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Березень №126 14 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Затворному Валентину Івановичу дл"

Березень 2018

№126 14 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Затворному Валентину Івановичу дл" Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Затворному Валентину Івановичу для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пищиківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Сімонової Т.П. в інтересах гр. Затворного В.І.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області № 376/2963/17 від 22.12.2017 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нива» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Затворному Валентину Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради за № 196 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нива».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

2

3. Гр. Затворному Валентину Івановичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк