Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Березень №125 14 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Сторожук Олені Іванівні для ведення "

Березень 2018

№125 14 березня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Сторожук Олені Іванівні для ведення " Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Сторожук Олені Іванівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Селезенівської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Хронюк Л.Г. в інтересах Сторожук О.І. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай), враховуючи рішення Сквирського районного суду Київської області № 2-250/2008 від 13.03.2008 року, державний акт на право колективної власності на землю ВАТ «Селезенівське» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, законами України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Сторожук Олені Іванівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Селезенівської сільської ради за № 0137 згідно з схемою поділу земель колективної власності ВАТ «Селезенівське».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Сторожук Олені Іванівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

Голова адміністрації В.В.Галюк