Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 98 28 лютого 2018 року "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні – травні 2018 року "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Березень 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

№ 98 28 лютого 2018 року "Про організацію та проведення в районі призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань в квітні – травні 2018 року " Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про організацію та проведення в районі

призову громадян України на строкову

військову службу до Збройних Сил України

та інших військових формувань в квітні – травні 2018 року


Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про військовий обов’язок і військову службу", Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році", Положення про військово – лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року № 402, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за № 1109/15800 (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 "Про затвердження Положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом" (із змінами):

1. Призов провести у відповідності з планом призову та відправок.

2. Утворити районну призовну комісію в Сквирському районному військовому комісаріаті для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу (далі – призовна комісія) у складі згідно з додатком 1.

3. Засідання призовної комісії провести згідно з графіком роботи призовної комісії Сквирського районного військового комісаріату (далі – райвійськкомат) на період проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року (згідно з додатком 2), а в разі необхідності - в інші дні за рішенням голови комісії.

4. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні Чижу А.Г.:

4.1. На базі Сквирської центральної районної лікарні організувати проходження призовниками лабораторних досліджень згідно з графіком проведення лабораторних досліджень при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові, сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця) на період проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу (згідно з додатком 3).

4.2. До 05 березня 2018 року подати до райвійськкомату списки осіб, які перебувають на обліку з приводу трахоми, туберкульозу, нервово-психічних, шкіряно-венеричних та інфекційних захворювань, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів і суглобів, а також виписки з історії хвороб, дані лікарського обстеження та диспансерного нагляду, які характеризують стан здоров’я громадян.

4.3. До 05 березня 2018 року подати до райвійськкомату перелік лікувально – профілактичних закладів, які виділяються для лікування і медичного огляду призовників.

4.4. Для медичного огляду призовників, які підлягають призову, утворити медичну комісію Сквирського районного військового комісаріату для проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року у складі (згідно з додатком 4).

4.5. Медичний огляд призовників провести на призовному пункті райвійськкомату згідно з графіком проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року (згідно з додатком 3), а в разі необхідності - в інші дні за рішенням голови комісії.

4.6. Для забезпечення роботи медичної комісії виділити в її розпорядження необхідну кількість медичних сестер.

4.7. До 05 березня 2018 року укомплектувати приміщення призовного пункту райвійськкомату інструментарієм, медичним і господарським майном, необхідним для медичного огляду призовників під час призову.

4.8. Забезпечити повне і якісне обстеження стану здоров’я та лікування призовників у визначені призовною комісією строки, виділити в лікарні необхідну кількість ліжко-місць. Взяти під особистий контроль якість оформлення актів обстеження.

4.9. Організувати і забезпечити огляд лікарем-дерматологом всіх категорій призовників, які направляються на обласний збірний пункт в дні відправок, згідно з графіком (графік буде доведено додатково після формування команд).

5. Головам міського та сільських виконавчих комітетів, керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, в яких проживають, працюють або навчаються призовники, які підлягають черговому призову:

5.1. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників на призовний пункт у строки, визначені райвійськкоматом та виділяти для їх доставки транспорт.

5.2. Взяти під особистий контроль оформлення призовникам об’єктивних характеристик.

5.3. Організувати і провести урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України.

6. Керівникам підприємств, установ та організацій різних форм власності, зазначених у графіку забезпечення автотранспортом для організованого проведення призову і доставки призовників на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району на період підготовки і проведення призову весною 2018 року (згідно з додатком 5), для забезпечення виконання заходів, пов’язаних з проведенням призову, а також організованого і своєчасного перевезення призовників на обласний збірний пункт в м. Київ, за заявками райвійськкомату виділяти заправлений автотранспорт (вид транспорту та час подання до райвійськкомату буде вказано додатково за 4 – 5 днів).

7. Голові Сквирського районного суду в строк до 05 березня 2018 року подати до райвійськкомату списки призовників, кримінальні справи яких розглядаються судом, а також вироки стосовно призовників, що набрали законної сили.

8. Начальнику Сквирського відділу поліції ГУ НП України в Київській області:

8.1. В строк до 05 березня 2018 року подати до райвійськкомату списки призовників, які перебувають на обліку в Сквирському відділі поліції ГУ НП України в Київській області, а також списки призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє (досудове) слідство.

8.2. Згідно з пунктом 3 статті 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» зобов’язані своєчасно проводити розшук, затримання та доставку в райвійськкомат громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

8.3. Для забезпечення належного порядку на призовному пункті в дні роботи призовної комісії, в дні відправок призовників до лав Збройних Сил, виділяти за заявками райвійськкомату наряд поліції.

9. Начальнику районного вузла зв’язку забезпечити своєчасну доставку повісток призовникам, які підлягають призову на строкову військову службу, за місцем проживання.

10. Сквирському районному військовому комісару Волинцю Ю.П.:

10.1. Організувати роботу особового складу райвійськкомату для проведення якісного призову громадян на строкову військову службу.

10.2. До 05 березня 2018 року провести одноденні інструктивно-методичні збори з лікарями-спеціалістами, з особовим складом військового комісаріату, секретарями сільських рад, начальниками відділів кадрів підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з питань організованого проведення в районі чергового призову.

10.3. Забезпечити виконання необхідних заходів для організованого проведення в районі чергового призову громадян на строкову військову службу.

11. Районній газеті "Вісник Сквирщини":

11.1. Постійно висвітлювати хід проведення чергового призову громадян району на строкову військову службу та прийняття на військову службу за контрактом.

11.2. Започатковувати постійну рубрику "Захисник Вітчизни".

12. З метою забезпечення якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням утворити нештатну групу професійно-психологічного відбору призовної молоді у складі: Лось Олександр Анатолійович, тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділення комплектування – заступник військового комісара Сквирського районного військового комісаріату – начальник групи; члени групи: Мусульова Олеся Ренатівна, психолог відділення комплектування Сквирського районного військового комісаріату, Шеремет Сергій Володимирович, лікар-психіатр Сквирської центральної районної лікарні. На період роботи групи звільнити її членів від основної роботи із збереженням місця роботи, займаної посади та середньомісячної заробітної плати.

13. Районній призовній комісії, при виявленні під час призову громадян 2001 року народження та старших, які з різних причин не приписані до призовної дільниці, приписати їх згідно з вимогами діючого законодавства України.

14. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк


Додаток 1

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

28 лютого 2018 року № 98

Склад

районної призовної комісії Сквирського районного

військового комісаріату для проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу

- Славінська Оксана Вікторівна, перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії;

-

Члени комісії:

- Волинець Юрій Петрович, військовий комісар Сквирського районного військового комісаріату;

- Мазур Лариса Миколаївна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

- Гіптенко Руслан Анатолійович, заступник начальника Сквирського відділу поліції;

- Гоменюк Андрій Григорович, лікар, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного персоналу щодо медичного обліку призовників;

- Мусульова Олеся Ренатівна, психолог відділення комплектування Сквирського РВК;

- Савченко Катерина Леонідівна, секретар комісії.

У випадку відсутності з поважних причин членів комісії дозволити ввести до її складу:

- Салтанюк Віктор Леонідович, керівник апарату райдержадміністрації, голова комісії;

Члени комісії:

- Вигівський Микола Володимирович, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Сквирського районного військового комісаріату;

- Барильченко Оксана Вікторівна, головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації;

- Дяченко Сергій Анатолійович, начальник сектору превенції Сквирського ВП;

- Саковська Ольга Василівна, лікаря ЗПСМ ЦПСМД, старшого лікаря медичної комісії;

- Морковіну Тетяну Іванівну, психолог Сквирської ЗОШ №2;

- Гарматюк Оксана Вікторівна, медичну сестру ЗПСМ ЦПСМД, секретар комісії.

Керівник апарату

Сквирської райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток 2

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

28 лютого 2018 року № 98

Графік

роботи призовної комісії Сквирського районного

військового комісаріату на період проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу

№ п/п

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Одноденні інструктивно-методичні збори з:

лікарями-спеціалістами медичної комісії, особовим складом військового комісаріату.

02.03.2018

2.

Розгляд призовною комісією документів на призовників згідно списків по днях явки та прийняття рішень.

02.04.2018

05.04.2018

12.04.2018

19.04.2018

26.04.2018

03.05.2018

10.05.2018

17.05.2018

24.05.2018

31.05.2018

3.

Розгляд документів на призовників, які повернулися з обстеження та лікування.

24.05.2018

30.05.2018

4.

Проведення аналізу роботи районної призовної комісії по призовниках, які повернуті з обласного збірного пункту, та яким обласна призовна комісія не затвердила рішення районної призовної комісії.

30.05.2018

5.

Відміна рішень районної призовної комісії, які не затверджені обласною призовною комісією, та рішень про призов призовників, які не відправлені у війська з різних причин.

30.05.2018

Керівник апарату

Сквирської райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток 3

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

28 лютого 2018 року № 98

Графік

проведення лабораторних досліджень

при Сквирській центральній районній лікарні (клінічних аналізів крові,

сечі, флюорографії органів грудної клітини, електрокардіограми серця)

та проведення медичних оглядів призовників при Сквирському районному військовому комісаріаті на період проведення чергового призову

громадян України на строкову військову службу

№ п/п.

Найменування заходів

Дата проведення

Примітка

1.

Проведення лабораторних досліджень.

з 26.02.2018 -

09.03.2018

2.

Проведення медичних оглядів призовників.

26.02.2018 27.02.2018 28.02.2018 01.03.2018 02.03.2018 05.03.2018 06.03.2018 07.03.2018 09.03.2018 15.03.2018 22.03.2018 29.03.2018 02.04.2018 05.04.2018 12.04.2018 19.04.2018

26.04.2018 03.05.2018

10.05.2018 17.05.2018

24.05.2018 31.05.2018

Керівник апарату

Сквирської райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток 4

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

28 лютого 2018 року № 98

Склад медичної комісії

Сквирського районного військового комісаріату

для проведення чергового призову громадян України

на строкову військову службу

лікар-хірург

- Насінник Михайло Степанович

лікар-терапевт

- Симонович Олена Олександрівна

лікар-невропатолог

- Міщук Олег Михайлович

лікар-психіатр

- Шеремет Сергій Володимирович

лікар-стоматолог

- Симон Наталія Сергіївна

лікар-отоларинголог

- Павленко Володимир Вікторович

лікар-офтальмолог

- Колесник - Гавронська Наталія Володимирівна

лікар-дерматолог

- Глембіцька Світлана Василівна

У випадку відсутності з поважних причин членів медичної комісії дозволити ввести до її складу:

лікар-хірург

- Харченко Олег Володимирович

лікар-терапевт

- Гоменюк Андрій Григорович

лікар-невропатолог

- Щуревський Сергій Олегович

лікар-психіатр

- Степанченко Андрій Васильович

лікар-стоматолог

- Тимошенко Валентина Іванівна

лікар-отоларинголог

- Кривуша Марія Олександрівна

лікар-офтальмолог

- Колесник - Гавронська Наталія Володимирівна

лікар-дерматолог

- Глембіцька Світлана Василівна

Керівник апарату

Сквирської райдержадміністрації В.Л. Салтанюк


Додаток 5

до розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

28 лютого 2018 року № 98

Графік забезпечення автотранспортом

для організованого проведення призову і доставки призовників

на обласний збірний пункт підприємствами та організаціями Сквирського району

на період підготовки і проведення призову

№ п/п.

Назва підприємства, організації

1.

ТОВ “Агрофірма “Україна”

2.

СГ ТОВ “Обрій”

3.

ВАТ “Шамраївське”

4.

ВАТ “Сквирський комбінат хлібопродуктів”

5.

ТОВ “Агрофірма “Зоря”

6.

ТОВ “Цапіївська спілка селян”

7.

ЗАТ “Сквирський цегельний завод “Промінь”

8.

СГ ТОВ “Агрофірма ім. Гагаріна”

9.

Сквирське ШРБУ

10.

Сквирська філія по експлуатації газового господарства ВАТ "Київоблгаз"

11.

СГ ТОВ “Красноліське”

12.

СГ ТОВ “Урожай”

13.

Цех електрозв’язку № 5

14.

ПП “Агрофірма “Розволожжя”

15.

СГ ТОВ “Великоєрчиківське”

16.

ВАТ “Сквирське РТП”

17.

СГ ТОВ ім. Шевченка

18.

ДП АТ “Київхліб” “Сквирський хлібозавод”

19.

СГ ТОВ “Червоний лан”

20.

ТОВ “Будівельно-монтажне управління”

21.

ЗАТ “Надія”

22.

СГ ТОВ “Оріховецьке”

23.

ПП “Еліта”

24.

ВАТ “Шамраївський цукрозавод”

25.

СГ ТОВ “Нива”

26.

Сквирський завод по виробництву м’ясо-кісткового борошна “Ветсанутильзавод”

27.

СГ ТОВ “Агрофірма “Колос”

28.

СП “Завод будівельних матеріалів”

29.

Тхорівський спиртозавод

30.

СП “Інтерагро Сквира”

31.

ВАТ “Сквирський вентиляторний завод”

32.

ТОВ “Сквиратекс”

33.

Сквирська філія ТОВ “Гроно”

34.

ТОВ "Сквиртекс"

35.

Філія "Сквирське районне дорожнє управління"

36.

Нафтобаза НК ТД "Альянс – Столиця"

37.

ПП "Петренко"

38.

Сквирська дослідна станція

39.

ТОВ "Сквирська круп’яна компанія"

40.

ВПУ № 29

41.

ЗАТ "Агросолюшн"

42.

ПП "Технофарм України"

43.

ТОВ "Урожай" с. Дулицьке

44.

ТОВ "ВТК Укрспецтранс"

45.

ВАТ "Гранкар’єр"

46.

ТОВ "Самгородецьке"

47.

Відділ культури і туризму Сквирської РДА

48.

ТОВ "Червоний лан" с. Горобіївка

49.

ПП «Агро – Олімп 2006»

50.

ПП «Росава – Агро»

Перевізники - підприємці

51.

Скрипа Василь Ілліч

52.

Ціліцький Григорій Віталійович

53.

Скороход Володимир Олександрович

54.

Підгорецький Андрій Федорович

Вид транспорту та час подання його до Сквирського райвійськкомату буде вказано додатково в телефонограмі за 4 – 5 днів до відправки.

Керівник апарату

Сквирської райдержадміністрації В.Л. Салтанюк

Переглядів: 173
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack