Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 97 27 лютого 2018 року "Про внесення змін до складу конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної держав"

Березень 2018

№ 97 27 лютого 2018 року "Про внесення змін до складу конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної держав" Друк

Про внесення змін до складу конкурсного комітету

з підготовки та проведення районних конкурсів

на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про автомобільний транспорт", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування":

Внести зміни до складу конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації (далі - конкурсний комітет), утвореного розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 липня 2016 року № 301 "Про затвердження складу конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської райдержадміністрації", а саме:

1) увести до складу конкурсного комітету:

Матчак О.С., головного спеціаліста відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації, секретар конкурсного комітету;

Скрипу Є.В., депутата Сквирської районної ради, член конкурсного комітету;

2) вивести із складу конкурсного комітету Пиньківську А.С.

Голова адміністрації В.В. Галюк