Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 77 14 лютого 2018 року "Про влаштування малолітньої дитини Яременко Богдани Сергіївни, в сім'ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни "

Лютий 2018
26 27 28

№ 77 14 лютого 2018 року "Про влаштування малолітньої дитини Яременко Богдани Сергіївни, в сім'ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни " Друк

Про влаштування малолітньої дитини

Яременко Богдани Сергіївни,

в сім'ю патронатного вихователя

Кучер Лариси Віталіївни

Відповідно до статей 252, 253, 256 Сімейного кодексу України, законів України «Про соціальні послуги», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної з захистом прав дитини» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», врахувавши заяву матері Яременко Євгенії Олександрівни від 02 лютого 2018 року та висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської районної державної адміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/4:

1. Влаштувати малолітню дитину Яременко Богдану Сергіївну, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни на період перебування матері Яременко Євгенії Олександрівни на лікуванні та до подолання сім’єю складних життєвих обставин.

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити підготовку документів для влаштування малолітньої дитини Яременко Богдани Сергіївни, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни.

2.2. Забезпечити участь працівника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації при влаштуванні малолітньої дитини Яременко Богдани Сергіївни, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк