Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 71 08 лютого 2018 року "Про вибуття малолітніх дітей Халімон Вікторії Ігорівни, Халімон Олени Іванівни та Халімона Артема Володимировича, з сім’ї патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни та повернення дітей матері "

Лютий 2018
26 27 28

№ 71 08 лютого 2018 року "Про вибуття малолітніх дітей Халімон Вікторії Ігорівни, Халімон Олени Іванівни та Халімона Артема Володимировича, з сім’ї патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни та повернення дітей матері " Друк

Про вибуття малолітніх дітей Халімон Вікторії Ігорівни,

Халімон Олени Іванівни та Халімона Артема Володимировича,

з сім’ї патронатного вихователя

Кучер Лариси Віталіївни та повернення дітей матері

Відповідно до законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної з захистом прав дитини» (із змінами), статей 3 - 5 Сімейного кодексу України, пунктів 27, 28 Порядку створення та діяльності сім"ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім"ї патронатного вихователя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною», та врахувавши висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/1:

1. Повернути малолітніх дітей Халімон Вікторію Ігорівну, Халімон Олену Іванівну, та Халімона Артема Володимировича, матері Халімон Тетяні Степанівні, яка проживає за адресою: Сквирський район, Київська область .

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації забезпечити участь працівника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації при вибутті дітей з сім’ї патронатного вихователя та передачі дітей матері.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 15 грудня 2017 року № 731 «Про тимчасове влаштування малолітніх дітей Халімон Вікторії Ігорівни, Халімон Олени Іванівни, та Халімона Артема Володимировича, в сім’ю патронатного вихователя Кучер Лариси Віталіївни».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк