Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 70 08 лютого 2018 року "Про влаштування малолітньої дитини Важалюк Ангеліни Анатоліївни, до Сквирського дитячого будинку «Надія»

Лютий 2018
26 27 28

№ 70 08 лютого 2018 року "Про влаштування малолітньої дитини Важалюк Ангеліни Анатоліївни, до Сквирського дитячого будинку «Надія» Друк

Про влаштування малолітньої дитини

Важалюк Ангеліни Анатоліївни,

до Сквирського дитячого будинку «Надія»

Відповідно до статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про охорону дитинства», статті 245 Сімейного кодексу України, статті 66 Цивільного кодексу України, пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» та врахувавши рішення виконавчого комітету Лазурненської селищної ради Скадовського району Херсонської області від 04 грудня 2017 року № 100, акт про вилучення дитини з сім’ї від 04 грудня 2017 року смт. Лазурне та висновок комісії з питань захисту прав дитини Сквирської райдержадміністрації від 02 лютого 2018 року № 2/3:

1. Влаштувати малолітню дитину Важалюк Ангеліну Анатоліївну, до Сквирського дитячого будинку «Надія», за адресою: вулиця Шкільна, будинок 1 а, село Кривошиїнці, Сквирський район, Київська область.

2. Службі у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації забезпечити підготовку документів для влаштування малолітньої дитини Важалюк Ангеліни Анатоліївни, до Сквирського дитячого будинку «Надія».

3. Опіку над дитиною на час перебування її в Сквирському дитячому будинку «Надія» покласти на директора дитячого будинку Майорко Наталію Володимирівну.

4. Закріпити на період перебування у Сквирському дитячому будинку «Надія» за малолітньою Важалюк Ангеліною Анатоліївною, житлову площу за місцем її реєстрації: Сквирський район, Київська область.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В. Галюк