Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 62 02 лютого 2018 року "Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів міста Сквира та Сквирського району "

Лютий 2018
26 27 28

№ 62 02 лютого 2018 року "Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів міста Сквира та Сквирського району " Друк

Про організацію роботи щодо обліку

дітей шкільного віку та учнів міста

Сквира та Сквирського району

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684, на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації "Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів Київської області" від 29 грудня 2017 року № 651, та з метою забезпечення своєчасного, належного обліку дітей шкільного віку та учнів міста Сквира та Сквирського району, виконання відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації чинного законодавства у частині охоплення учнівської молоді повною середньою освітою:

1. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації, виконавчим комітетам міської та сільських рад району із залученням Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області та служби у справах дітей та сім"ї Сквирської районної державної адміністрації організувати ведення обліку дітей шкільного віку відповідно до Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684.

2. Відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру дітей шкільного віку визначити відділ освіти Сквирської районної державної адміністрації.

3. Виконавчим комітетам міської та сільських рад району, в межах компетенції на підвідомчій території:

3.1. Визначити відповідальну посадову особу за ведення обліку дітей.

3.2. Забезпечити в повному обсязі своєчасний облік дітей шкільного віку та подавати списки дітей до відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації для забезпечення ведення реєстру щороку до 01 жовтня.

4. Відділу освіти Сквирської районної державної адміністрації інформувати Київську обласну державну адміністрацію через департамент освіти і науки щороку до 08 жовтня.

5. Загальному відділу апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на веб-сайті Сквирської районної державної адміністрації та довести це розпорядження до відома виконавчих комітетів міської та сільських рад району.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації В.В. Галюк