Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 61 02 лютого 2018 року "Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Сквирському районі у 2018 році "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2018
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

№ 61 02 лютого 2018 року "Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Сквирському районі у 2018 році " Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

Про заходи щодо попередження пожеж,

загибелі та травмування людей

на них в Сквирському районі у 2018 році

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Кодексу цивільного захисту України, Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ від 30 грудня 2014 року № 1417, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 05 березня 2015 року за № 252/26697, та з метою посилення пожежної безпеки населених пунктів району:

1. Затвердити заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Сквирському районі у 2018 році (далі – Заходи), що додаються.

2. Відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації:

2.1. Розробити спільно з органами місцевого самоврядування до 27.02.2018 відповідні заходи та інформувати про це Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до 28.02.2018.

2.2. Інформувати про стан виконання заходів щопівроку до 20 червня та 20 грудня Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області.

2.3. У разі ускладнення пожежної та техногенної безпеки на відповідних територіях рекомендувати головам міської та сільських виконавчих комітетів за поданням Cквирського РС ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області скликати позачергові сесії рад для розгляду питань про незадовільний протипожежний стан підвідомчих об’єктів, загибелі та травмуванню людей під час пожеж та прийняття відповідних рішень.

3. Рекомендувати редакції газети „Вісник Сквирщини”, радіостудії «Шанс» висвітлювати матеріали щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них, публікацію статей та інших інформаційних матеріалів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації В.В.Галюк

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

02 лютого 2018 № 61

ЗАХОДИ

щодо попередження пожеж, загибелі та травмування

людей на них в Сквирському районі у 2018 році

1. Розглянути на засіданнях комісій: з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, з питань безпечної життєдіяльності населення питання щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них.

Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації,

відділ з питань ЦЗ, ліквідації наслідків Чонобильської катастрофи та ЖКГ

райдержадміністрації

Травень-червень 2018 року

2. Провести:

2.1. Відповідно до вимог чинного законодавства аналіз протипожеж­ного стану об’єктів підконтрольних органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, об’єктів з масовим перебуванням людей, нічних розважальних закладів, готельних комплексів, лікувальних установ та об’єктів з цілодобовим перебуванням людей, за наслідками направити листи-запити.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Протягом року

2.2. Контроль за вжиттям заходів з попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них керівниками об’єктів, що входять до сфери управління органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єктів з масовим перебуванням людей.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно

2.3. За допомогою місцевих засобів масової інформації, а також радіовузлів об'єктів з масовим перебуванням людей, промислових підприємств, авто та залізничної станції, торговельних закладів постійне транслювання повідомлень, звернень щодо дотримання Правил пожежної безпеки в Україні, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ від 30.12.2014 № 1417, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 05 березня 2015 року за № 252/26697.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно

2

2.4. Спільно з представниками міськсільвиконкомів проводити бесіди на протипожежну тематику з власниками помешкань, залучивши до цієї роботи працівників органів внутрішніх справ, сфери соціального захисту, медичних, освітніх закладів у населених пунктах району, де спостерігається ріст кількості пожеж.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області.

Постійно

2.5. Пожежно-профілактичні відпрацювання населених пунктів, де спостерігається ріст кількості пожеж та загибелі людей на них.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно

2.6. У дитячих дошкільних установах, на об’єктах соціального обслуговування населення, навчальних закладах, а також місцях проведення масових заходів та інших аналогічних за призначенням об’єктах з масовим перебуванням людей проводити роз’яснювальну роботу з питань пожежної безпеки та практичні відпрацювання планів евакуації людей на випадок виникнення пожежі.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, управління соціального захисту населення, відділ освіти райдерж­адміністрації,

відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, Сквирська ЦРЛ, міськсільвиконкоми

Постійно

2.7. Спільно з представниками міськсільвиконкомів вивчення основних правил пожежної безпеки у побуті та на виробництві з працівниками підприємств, установ та організацій району.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій:

3.1. Вжити заходів щодо забезпечення у встановленому порядку об'єктів з масовим перебуванням людей та підконтрольних об’єктах нормативною кількістю первинних засобів пожежогасіння.

Міськсільвиконкоми, підприємства,

установи,організації

Квітень-травень 2018 року

3

3.2. Привести в працездатний стан системи виявлення та гасіння пожеж, внутрішнього і зовнішнього протипожежного водопостачання.

Міськсільвиконкоми, підприємства,

установи, організації

Постійно

3.3. Відповідно до ст. 19, 20 Кодексу цивільного захисту України розробити комплексні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на 2018 рік.

Міськсільвиконкоми, підприємства,

установи, організацій

Квітень-травень 2018 року

3.4. Визначити додаткові заходи щодо посилення пожежної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей. Спільно з РС ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області перевірити боєздатність добровільних пожежних дружин, забезпечити їх обов’язкове страхування на випадок загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва), захворювання, одержаних під час ліквідації пожежі або наслідків аварій.

Міськсільвиконкоми,підприємства,

установи, організації

Постійно

4. Надати допомогу соціально незахищеним верствам населення щодо приведення в пожежобезпечний стан пічного опалення, димарів та електричної мережі приватних помешкань.

Міськсільвиконкоми, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

Постійно

5. Забезпечити висвітлення питання попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них у місцевих засобах масової інформації.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, відділ з питань ЦЗ, ліквідації наслідків Чонобильської катастрофи та ЖКГ райдержадміністрації

Постійно

4

6. Організувати:

6.1 Спільно з підприємствами, установами та організаціями розповсюдження серед населення під час роз’яснювальної роботи та пожежно–профілактичних відпрацювань, розміщення в місцях з масовим перебуванням людей поліграфічної продукції з короткими інструкціями щодо основних заходів з питань попередження пожеж, загибелі і травмування людей на них.

Міськсільвиконкоми

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно

6.2. Навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті за місцем проживання, залучивши представників міськсільвиконкомів. Особливу увагу звернути на роботу з населенням, віднесеним до „групи ризику”.

Міськсільвиконкоми, Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно

Керівник апарату адміністрації В.Л. Салтанюк

Начальник Сквирського РС ГУ ДСНС

України у Київській області

полковник служби цивільного захисту І.М. Шуляк

Начальник відділ з питань ЦЗ,

ліквідації наслідків Чонобильської

катастрофи та ЖКГ райдержадміністрації М.С.Ворушило

Переглядів: 135
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack