Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2018 Лютий № 58 01 лютого 2018 року "Про зміни у складі районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних "

Лютий 2018
26 27 28

№ 58 01 лютого 2018 року "Про зміни у складі районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних " Друк

Про зміни у складі районної комісії

з питань призначення державної соціальної

допомоги малозабезпеченим сім‘ям,

житлових субсидій населенню, пільг особам,

які мають на це право, та призначення

(відновлення) соціальних виплат

внутрішньо переміщеним особам

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

Внести зміни до складу районної комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, утвореної розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 19 січня 2018 року № 34, а саме:

1. Увести до складу комісії Славінську Оксану Вікторівну, першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації, голову комісії.

2. Вивести зі складу комісії Хлєбік Ольгу Юріївну.

Голова адміністрації В.В. Галюк