Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 січень №39 від 27 січня 2012 року "Про організацію функціонування пунктів обігріву "

Лютий 2012

м. Сквира

від 27 січня  2012 року                                                                                  №39

Про організацію функціонування

пунктів обігріву

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правові засади цивільного захисту», «Про Цивільну оборону України», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, на виконання телефонограми голови Київської обласної державної адміністрації                            від 27.01.2012 №15, з метою облаштування пунктів обігріву та надання допомоги громадянам:

1. Сквирському міському  голові, сільським головам сіл: Шамраївка, Горобіївка, Самгородок, Великополовецьке, Сквирській центральній районній лікарні  спільно з                РВ ГУ МНС України в Київській області, відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації забезпечити функціонування  пунктів обігріву населення:

1.1. в м.Сквира - адміністративне приміщення міського стадіону;

1.2. в с. Шамраївка, Горобіївка, Самгородок, Великополовецьке - приміщення амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

2. Головному лікарю Сквирської центральної районної лікарні забезпечити обладнання додаткових ліжко-місць для тимчасового перебування громадян у закладах згідно п.1.2.

3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації спільно з головами міськсільвиконкомів забезпечити пункти обігріву достатньою кількістю гарячого чаю та бутербродами для громадян, які перебуватимуть у пунктах обігріву.

4. РВ ГУ МНС України в Київській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування забезпечити у пунктах обігріву цілодобове чергування.

5. РВ ГУ МВС України в Київській області забезпечити охорону громадського порядку в місцях розміщення пунктів обігріву.

6. РВ ГУ МНС України в Київській області спільно з відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації інформувати населення через засоби масової інформації щодо функціонування пунктів обігріву.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови  райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                        М.Д. Горбалінський