Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 січень № 33 від 25 січня 2012 року " Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю Левенчук Л.А. в межах Горобіївської сільської ради "

Лютий 2012

м. Сквира

від 25 січня 2012 року                                                                                    № 33

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо

відведення в оренду земельної ділянки

водного фонду та водного об’єкта фізичній особі-підприємцю

Левенчук Л.А. в межах Горобіївської сільської  ради

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Левенчук Лесі Анатоліївни про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта площею 6,9 га межах Горобіївської сільської ради,  враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про над1 від 13.01.2012), керуючись ст.ст.17, 58, 59, 93, 116, 122,123,124 п.12 розділу Х «Перехідні положення»  Земельного кодексу України, ст.48-51 Водного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Законами України “Про землеустрій”,  «Про оренду землі», Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 №677:

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Левенчук Лесі Анатоліївні на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного обєкта площею 6,9 га в межах Горобіївської сільської ради.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із юридичною або фізичною особою, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою відповідно до закону.

3. Фізичній особі-підприємцю Левенчук Лесі Анатоліївні виготовлений та погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи  подати на розгляд адміністрації.

4. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта буде проводитись відповідно до визначених у ньому площ земельних ділянок:

- під водою, гідротехнічними спорудами та прибережною захисною смугою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                               М.Д.Горбалінський