Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2012 січень № 22 від 18 січня 2012 року "Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Варченко Ользі Олексіївні "

Лютий 2012

м. Сквира

від 18 січня 2012 року                                                                              № 22

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо складання документів,

що посвідчують право власності на земельну

ділянку для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

Варченко Ользі Олексіївні

в межах Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області

Розглянувши клопотання Варченко Ольги Олексіївни та технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Варченко Ользі Олексіївні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області,  розроблену ДП «Київський інститут землеустрою»,  керуючись ст.ст. 17, 22,             п.г ч.1 ст.81, 125, 126 Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Варченко Ользі Олексіївні в межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель - землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність Варченко Ользі Олексіївні  земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва кадастровий номер 3224081200:013:0071 площею 3,0379га (з них ріллі-3,0379га) за №488, відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Гігант», оформити та видати Варченко Ользі Олексіївні державний акт на право власності на земельну ділянку, зареєструвавши його в управлінні Держкомзему у Сквирському районі.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

3.1. До набрання чинності законами України про державний земельний кадастр та про ринок земель, але не раніше 1 січня 2013 року, не допускається:

- купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

3.2. Дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

5. Технічну документацію із землеустрою передати до управління Держкомзему у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                             М.Д. Горбалінський