Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №380 22 червня 2017 року " «Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 23.08.2016. №368 «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в нату"

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 червня 2017 року                                                                                                              №380

«Про внесення змін до розпорядження голови

райдержадміністрації  від 23.08.2016. №368

«Про надання дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою  щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для  передачі її у власність земельної

ділянки гр. Печуріній Ірині Анатоліївні для

ведення товарного сільськогосподарського

виробництва в адміністративних межах

Великополовецької сільської ради

Сквирського району Київської області»

Розглянувши заяву гр. Печурін І.А. - власника земельної частки (пай) про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації  від 23.08.2016. №368 «Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність земельної ділянки гр. Печуріній Ірині Анатоліївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області» у зв’язку із зміною прізвища заявницею,  керуючись статтею 6,13,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації  від 23.08.2016. №368 «Про надання дозволу на розробку технічної  документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність земельної ділянки гр. Печуріній Ірині Анатоліївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради Сквирського району Київської області» у  назві  та тексті розпорядження  замінивши прізвище «Печуріна» на «Печурін» у відповідних відмінках.

Голова адміністрації                                                                                      В. В. Галюк