Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №378 22 червня 2017 року " Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Стогнію Василю Вікторовичу, гр. Ст"

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 червня  2017 року                                                                                                      №378

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для  передачі її  у власність гр. Стогнію Василю

Вікторовичу, гр. Стогнію Олегу Вікторовичу та

гр. Стогнію Юрію Вікторовичу по 1/3 частині в рівних частках

кожному для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва в адміністративних межах

Кривошиїнської сільської ради Сквирського

району Київської області

Розглянувши заяву гр. Стогнія В.В., гр. Стогнія О.В. та гр. Стогнія Ю.В.- власників земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської  сільської ради взамін державного акта на право на земельну частку (пай) -  серія РЗ № 302611,  враховуючи судове рішення   у справі № 376/903/17-ц, провадження №2/376/502/2017 від 16.05.2017 року та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл Стогнію Василю Вікторовичу  гр. Стогнію Олегу Вікторовичу (проживає за адресою: та гр. Стогнію Юрію Вікторовичу   на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність по 1/3 частині в рівних частках кожному для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Кривошиїнської сільської ради за           № 649  згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Стогнію Василю Вікторовичу, гр. Стогнію Олегу Вікторовичу та гр. Стогнію Юрію Вікторовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                           В.В. Галюк