Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень № 376 22 червня 2017 року " Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Лісовому Олексію Олексійовичу для ведення товарного сі"

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

22 червня 2017 року                                                                                                              № 376

Про затвердження технічної  документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її у власність гр. Лісовому Олексію

Олексійовичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Чубинецької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Лісового О.О. про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої  ТОВ «Земельний проект» , та керуючись ст.ст. 17, 22, п. г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Лісовому Олексію Олексійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Лісовому Олексію Олексійовичу   земельну ділянку кадастровий номер , площею 3,0150 га. (з них ріллі-3,0150) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Чубинецької сільської ради Сквирського району Київської області, оформити гр. Лісовому Олексію Олексійовичу право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки.

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4. Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                                  В. В. Галюк