Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

_16 червня 2017 року                                                                                               № 368

Про схвалення проекту Програми

поводження з твердими побутовими відходами

у Сквирському районі на 2017-2020 роки

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про відходи”, Порядку розроблення, прийняття Київських обласних комплексних та цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого рішенням Київської обласної ради                   від 23 грудня 2016 року № 214-11-VII, Стратегії розвитку Київської області на період       до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04 грудня 2014 року     № 856-44-VI, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації               від 09 березня 2017 року № 84 „Про ініціювання розробки проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами у Київській області на 2017-2020 роки”, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 19 травня 2017 року № 274 «Про схвалення проекту Програми поводження з твердими побутовими відходами у Київській області      на 2017-2020 роки», та з метою поліпшення екологічного стану району, створення умов, що сприятимуть забезпеченню повного збирання, перевезення, утилізації та захоронення твердих побутових відходів:

1. Схвалити проект Програми поводження з твердими побутовими відходами у Сквирському районі  на 2017-2020 роки (далі – Програма), що додається.

2. Першому заступнику голови Сквирської райдержадміністрації  Славінській О.В. забезпечити подання райдержадміністрацією проекту Програми на затвердження Сквирській районній раді.

3. Після затвердження Сквирською районною радою  в установленому порядку Програми:

3.1. Управлінню фінансів райдержадміністрації  при внесенні  змін до місцевих  бюджетів  на 2017 рік та наступні роки, за поданням  головних  розпорядників коштів, передбачати видатки на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

2

3.2. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам виконавчої влади  в Сквирському районі, районним установам та організаціям, міській та сільським радам  забезпечити безумовне виконання заходів Програми.

3.3. Міському та сільським виконавчим комітетам інформувати райдержадміністрацію про хід виконання заходів  Програми до 07 числа місяця, наступного за звітним періодом.

3.4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування при формуванні показників місцевих бюджетів на відповідні роки передбачати кошти на фінансування заходів Програми, виходячи з реальних можливостей та пріоритетів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                      В.В. Галюк