Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 червня 2017 року                                                                                                                     №361

Про підготовку та проведення районного

огляду-змагань невоєнізованих пожежно-

рятувальних сил цивільного захисту

З метою забезпечення постійної готовності добровільних рятувальних формувань до  виконання завдань по боротьбі з пожежами, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та військового характеру, захисту населення і територій від їх негативного впливу, які загрожують життю та здоров’ю людей, на виконання «Кодексу цивільного захисту України» та керуючись ст. 21 Закону України: «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Провести огляд – змагання добровільних рятувальних формувань цивільної оборони району 16 червня  2017 року на стадіоні «Колос» м. Сквира згідно з Положенням про добровільні пожежні дружини.  Початок змагань о 09-00 год.

2. Для організації  проведення огляду - змагань та підведення підсумків утворити районну комісію у складі:

Славінська

Оксана Вікторівна

перший заступник голови адміністрації, голова комісії

Шуляк

Ігор Миколайович

начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, заступник голови комісії

Члени комісії:

Шамрай

Роман Михайлович

начальник Сквирського ВП ГУ НП України в Київській області

(за згодою)

Ворушило

Микола Степанович

начальник відділу з питань ЦЗ ЛНЧК та ЖКГ райдержадміністрації

Скарбовійчук

Роман Петрович

начальник філії «Сквирське районне дорожнє управління»

(за згодою)

2

3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань покласти на  начальника  Сквирського сектору ДСНС України у Київській області, полковника служби цивільного захисту  Шуляка І.М.

4. Керівникам підприємств та сільським головам забезпечити явку добровільних пожежних дружин промислових підприємств, установ та організацій району (додаток 1), з пожежною та пристосованою технікою (додаток 2).

5.  Головному лікарю  Сквирської ЦРЛ Чижу А.Г. забезпечити медичне обслуговування змагань.

6. Відповідальність за підготовку стадіону до   проведення  змагань покласти  на завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Голуба І.В.

7. Начальнику Сквирського ВП ГУ НП України в Київській області Шамраю Р.М. - забезпечити явку представників поліції  для охорони громадського порядку та забезпечити явку  представника  для проведення огляду  техніки.

8. Завідувачу сектору культури райдержадміністрації Центило-Гіптенко О.Л.- забезпечити озвучення стадіону.

9. Начальнику КП «Сквирське комунальне господарство» забезпечити місце проведення змагань урнами для сміття.

10. Голові правління ВАТ “Сквирське РТП” Тибулевичу В.В. - забезпечити транспорт для перевезення інвентарю із пожежної частини на стадіон «Колос».

11. Голові правління Сквирського районного споживчого товариства           забезпечити прибуття на стадіон «Колос» торговельних точок.

12. Заступнику голови комісії Шуляку І.М. подати на затвердження підсумки змагань  голові Сквирської райдержадміністрації в термін до 16 червня 2017 року.

13. Контроль за виконанням  цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                             В.В. Галюк

до розпорядження голови

адміністрації

13 червня 2017 року №361