Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №360 13 червня 2017 року " Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2017 році "
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2017
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 червня 2017 року                                                                                                         №360

Про забезпечення охорони урожаю

зернових культур  та грубих  кормів

від пожеж в районі у 2017 році

 

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, наказу Міністерства аграрної політики України/Міністерства  України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 04  грудня  2006 року №730/770 „Про затвердження Правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі України”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2007 року за №313/13580, наказу Міністерства внутрішніх справ України від 30 грудня 2014 року №1417 „Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні”,  зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 05 березня 2015 року №252/26697, та з метою забезпечення збереження урожаю:

 

1. Затвердити план заходів щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в районі у 2017 році (далі - План заходів, що додається).

 

2. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації, сільським головам, керівникам сільськогосподарських підприємств, ТОВ ”Сквирський комбінат хлібопродуктів”, інших господарств по виробництву сільськогосподарської продукції, районному споживчому товариству, Сквирському підрозділу ПАТ “Київобленерго”, Сквирському цеху телекомунікаційних послуг №9 КОФ ВАТ “Укртелеком”, забезпечити у встановлені терміни виконання передбачених цим планом заходів:

 

2.1. Керівникам підприємств, організацій та установ, які розташовані або здійснюють роботи поблизу хлібних масивів, провести інструктажі з  працівниками щодо дотримання правил пожежної безпеки в період дозрівання і збирання зернових культур, а також роз’яснювальної роботи серед громадян, які відпочивають в дачних будинках, базах відпочинку.

 

2.2. Працівникам Сквирського підрозділу ПАТ “Київобленерго” здійснити перевірки міцності підпір і кріплень на лініях електромережі, що проходять через хлібні масиви, та усунення виявлених недоліків.

 

 

 

 

2

 

 

2.3. Сквирському цеху телекомунікаційних послуг №9 КОФ ВАТ “Укртелеком” організувати установку телефонного зв’язку в сільських пожежних командах та, в разі необхідності, забезпечити його оперативний ремонт.

 

2.4. Проведення керівниками   сільськогосподарських підприємств  району заходів щодо:

 

навчання механізаторів та інших осіб, які будуть брати участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів, правилам пожежної безпеки з прийняттям заліків;

 

обладнання зернозбиральних агрегатів та автотранспорту іскрогасниками, ремонту системи запалення та живлення, приведення в бойову готовність пожежної та пристосованої  для пожежогасіння сільськогосподарської техніки, організації цілодобового чергування членів пожежно-сторожової охорони в пожежних депо, забезпечення місць скиртування грубих кормів цілодобовою охороною, огородженням та блискавко захистом.

 

3. Виконкомам сільських рад, Сквирському відділу поліції ГУ національної поліції у Київській області  вирішити питання про заборону:

 

встановлення палаток і розведення багать поблизу хлібних масивів;

 

руху автотранспорту, незадіяного у збиранні урожаю, по внутрішньогосподарських шляхах поблизу хлібних масивів на період настання воскової стиглості  зерна  і до кінця жнив.

 

4. Філії "Сквирського районного дорожнього управління" на дорогах району, які проходять вздовж полів, встановити панно та  знаки пожежної безпеки.

 

5. Редакціям газет “Вісник Сквирщини”, “Провінція Пост”, радіостудії “Шанс” забезпечити висвітлення у встановленому порядку матеріалів щодо охорони урожаю від пожеж, публікацію статей та відповідної реклами.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                            В.В. Галюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

13 червня 2017 року №360

 

П Л А Н

заходів щодо забезпечення охорони  урожаю зернових культур

та грубих кормів від  пожеж в районі у 2017 році

1. Провести:

 

1.1. Наради із керівниками  і фахівцями районного управління агропромислового розвитку райдержадміністрації із залученням керівників зацікавлених  установ та організацій, на яких  розглянути  стан справ щодо  забезпечення протипожежного захисту урожаю.

Райдержадміністрація, управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський РС ГУ

ДСНС у Київській області

До 20 червня.

 

 

1.2. Навчання механізаторів, інших працівників, які братимуть участь у збиранні урожаю та заготівлі грубих кормів, а також працюватимуть поблизу хлібних масивів, правилам пожежної безпеки.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Сквирський

РС  ГУ ДСНС у Київській області,

ДП „Київське обласне дорожнє управління",  ВАТ „ДАК „Автомобільні дороги України”

До 20 червня.

 

 

1.3. Огляди-конкурси боєздатності добровільних пожежних дружин та команд невоєнізованих протипожежних формувань з гасінням умовної пожежі.

Сквирський РС ГУ ДСНС України у

Київській області, управління

агропромислового розвитку райдержадміністрації

До 26 червня.

 

 

2. Здійснювати в установленому порядку контроль за обов’язковим особистим страхуванням членів добровільних пожежних дружин (команд) та невоєнізованих протипожежних формувань відповідно до Положення про порядок і умови обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2013 № 564.

 

2

 

Сквирський РС ГУ ДСНС України  в

Київській області

До 20 червня.

 

 

3. Забезпечити здійснення силами пожежно-технічних комісій перевірку протипожеж­ного стану будівель та споруд на галузевих підприємствах. Вжити заходів щодо усунення виявлених недоліків.

Сквирський РС ГУ ДСНС у

Київській області, управління

агропромислового розвитку

райдержадміністрації

До 20 червня.

 

 

4. Організувати:

 

4.1. Комісійне приймання технічного стану автотракторної техніки із складанням відповідних документів за результатами перевірки.

Управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації,

Сквирський РС ГУ ДСНС

у Київській області, Сквирський відділ

поліції ГУ національної поліції у

Київській області

До 20 червня.

 

 

4.2. Систематичні рейди із залученням кореспондентів газет, радіо з питань забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю та заготівлі кормів.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський

РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно.

 

 

4.3. Цілодобове чергування членів невоєнізованих протипожежних формувань, добровільних пожежних дружин у пожежних депо та забезпечення місць складування грубих кормів цілодобовою охороною і блискавковідводом.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський

РС ГУ ДСНС у Київській області

До 20 червня.

 

 

 

 

 

3

 

 

4.4. Встановлення пожежних щитів, обладнаних протипожежним інвентарем, на видних і доступних місцях територій підпорядкованих підприємств, виробничих, складських приміщеннях та визначити місця для паління.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, ТОВ "Сквирський

комбінат хлібопродуктів", філія

"Сквирське районне дорожнє управління"

До 20 червня.

5. Обладнати справними іскрогасниками та первинними засобами пожежогасіння усі транспортні засоби та механізми, що будуть працювати поблизу хлібних масивів.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, ТОВ "Сквирський

комбінат хлібопродуктів", філія

"Сквирське районне дорожнє управління", РС ГУ ДСНС  у Київській області

До 20 червня.

 

 

6. Виготовити та встановити, до настання воскової стиглості зерна, знаки пожежної безпеки про заборону куріння і використання відкритого вогню біля хлібних масивів, що прилягають до доріг.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, Сквирський відділ поліції ГУ національної поліції у Київській області, філія "Сквирське районне дорожнє управління"

До 20 червня.

 

 

7. Забезпечити належне використання пожежної техніки та інвентарю за цільовим призначенням.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації,

Сквирський відділ поліції ГУ національної поліції у Київській області

Постійно.

 

 

 

 

 

4

 

 

8. Забезпечити під час проведення вогневих та зварювальних робіт дотримання вимог правил пожежної безпеки, роботи проводити тільки з дозволу адміністрації підприємства із встановленням пожежного поста. Забезпечити місця проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт первинними засобами пожежогасіння та вжити заходів щодо недопущення їх проведення безпосередньо на хлібних масивах.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, філія "Сквирське районне дорожнє управління",

ТОВ "Сквирський комбінат хлібопродуктів"

Постійно.

 

 

9. Вжити заходів щодо недопущення розпалювання багать у межах смуги відчуження автошляхів під час проведення ремонтних робіт, місця проведення вогневих та інших пожежонебезпечних робіт забезпечити достатньою кількістю первинних засобів пожежогасіння.

Філія "Сквирське районне дорожнє управління", Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області

Постійно.

 

 

10. Вжити заходів щодо недопущення випалювання сухої трав’яної рослинності та післяжнивних залишків на сільськогосподарських угіддях, вздовж доріг, пустирищах та на інших землях.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області,  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Постійно.

 

11. Вжити заходів щодо очищення територій сільськогосподарських підприємств від сторонніх предметів, горючих матеріалів та ремонту під’їзних шляхів, проїздів до водних джерел, складів.

Управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації, філія "Сквирське районне дорожнє управління"

До 20 червня.

 

 

12. Забезпечити постійний контроль за експлуатацією зерносушарень, агрегатів вітамінного борошна із дотриманням температурних режимів.

Управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації

Постійно.

 

5

 

13. Організувати постійні обходи ліній електропередач, прокладених над хлібними масивами, з метою перевірки їх працездатності, відповідності нормативним вимогам, наявності грозозахисту, справності контактних з’єднань тощо. Забезпечити цілодобове чергування аварійних бригад.

Сквирський РП ПАТ  "Київобленерго"

До 20 серпня.

 

14. Здійснити контроль за проведенням обкосів (із прибиранням скошеного) і оборювання хлібних полів в місцях прилягання їх до лісових та торф’яних масивів, степової смуги, автомобільних шляхів і залізниць.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області, управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації,

Сквирський відділ поліції ГУ національної поліції у Київській області, філія "Сквирське районне дорожнє управління"

До 01 липня.

 

 

15. Вжити заходи щодо включення до збирально-транспортних загонів спеціалізованих автомобілів з насосами (авторідинорозкидачі, водо роздавачі та інші), пристроями для гасіння пожеж зернових на корню.

Сквирський РС ГУ ДСНС у Київській області,  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Постійно.

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації

В.Л. Салтанюк

Переглядів: 181
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack