Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 червень №345 08 червня 2017 року " Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Самільчику Володимиру Миколайовичу для веде"

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08  червня 2017 року                                                                                                  №345

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Самільчику Володимиру

Миколайовичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Шаліївської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Самільчика В.М. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія РН № 389322, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа №376/640/17-ц, Провадження №2/376/392/2017, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю             КСП «Дружба» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Самільчику Володимиру Миколайовичу  на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Шаліївської сільської ради за № 236 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Дружба».

\

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Самільчику Володимиру Миколайовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                              В.В. Галюк