Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 травень №330 29 травня 2017 року " Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Бойко Лідії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського "

Липень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29  травня 2017 року                                                                                                                       №330

Про затвердження технічної  документації

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) для передачі її у власність

гр. Бойко Лідії Петрівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Малолисовецької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр.  Бойко Лідії Петрівни про затвердження технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, розробленої ПП «Рідан-БЦ», та керуючись ст.ст. 17, 22, п.г ч.1 ст.81, 125, 126,186-1  Земельного кодексу України, ст.6, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Затвердити технічну  документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  передачі її у власність  гр. Бойко Лідії Петрівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Малолисовецької сільської ради Сквирського району Київської області, категорія земель-землі сільськогосподарського призначення-рілля.

2. Передати у власність гр. Бойко Лідії Петрівні , площею 2,6572 га. (з них ріллі-2,6572), оформити гр. Бойко Лідії Петрівні  право власності на земельну ділянку.

3. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

1) до набрання чинності Закону України «Про обіг земель сільськогосподарського призначення», не допускається - купівля-продаж або іншим способом відчуження і зміна цільового призначення (використання) земельної ділянки;

2) дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених чинним законодавством України.

4.  Документацію із землеустрою передати до відділу Держгеокадастру у Сквирському районі для формування Державного фонду документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                                                  В. В. Галюк