Головна Соціальна сфера Пенсійне забезпечення запобігання проявам корупції Заходи
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2017
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Заходи Друк

Заходи

Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області щодо  виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов'язаним з корупцією правопорушень, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів

I. Удосконалення нормативно-правової бази

1.1. Здійснення моніторингу норм та практики застосування законодавчих та інших нормативно-правових актів у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області, що регулюють його діяльність, з метою внесення пропозицій щодо необхідності їх перегляду та приведення у відповідність актуальним корупційним викликам і загрозам.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І.Протягом 2017 року.

II.Організаційно-управлінські заходи

 

2.1. Дослідження проектів організаційно-розпорядчих документів, що видаються Сквирським об’єднаним  управлінням Пенсійного фонду України  Київської області, з метою виявлення причин, що призводять чи можуть призвести до вчинення корупційних правопорушень, додержання порядку узгодження та схвалення проектів документів.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І., Голембівська Г.В., Бойко Л.Б.

Протягом 2017 року.

2.2. Проведення аналізу існуючої практики взаємодії служб та спеціалістів у Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області при виконанні покладених на них завдань, з метою вдосконалення механізму багатоступеневого внутрішнього контролю за реалізацією ними своїх повноважень, зокрема, дискреційних.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І.

 

Протягом 2017 року.

2.3. Моніторинг положень про відділи та посадових інструкцій з метою своєчасного приведення їх у відповідність до змін у антикорупційному законодавстві України та підзаконних актах.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І.

Протягом 2017 року.

2.4. Здійснення моніторингу рішень щодо пенсійного забезпечення працівників  Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області членів їх сімей, з метою контролю за своєчасним вжиттям заходів, спрямованих на запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Даценко О.І., Ібатова Л.С., Миколаєнко Н.Л., Гоменюк О.С., Шосталь Н.Л., Голембівська Г.В.

Протягом 2017 року.

2.5. Здійснення моніторингу адміністративних витрат та аналіз причин їх зростання, зокрема на придбання товарів, робіт та послуг, оплати комунальних послуг та енергоносіїв.

Рибіцька Г.В., Ліпецька С.В.

II, III, IV квартали 2017 року.

2.6. Вжиття заходів по стягненню заборгованості по платежах, адміністрування яких здійснюється  Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області, та своєчасністю передачі виконавчих документів на примусове стягнення в органи державної виконавчої служби.   

Рибіцька Г.В., Ліпецька С.В., Бойко Л.Б.  

За окремим графіком під час проведення аудиторських досліджень та інших контрольних заходів.

2.7. Продовження впровадження відео- та аудіофіксації під час проведення прийому громадян, із забезпеченням прав осіб, які звертаються на прийом, на таємницю особистого та приватного життя.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І., Ліпецька С.В., Мялук В.О.

За окремим графіком в межах фінансових можливостей.

2.8. Продовження впровадження механізму обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій з унеможливленням підготовки документів про призначення (перерахунок) пенсій спеціалістами Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Даценко О.І., Ібатова Л.С., Миколаєнко Н.Л., Гоменюк О.С., Шосталь Н.Л., Мялук В.О.

Протягом 2017 року.

2.9. Забезпечення проведення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Даценко О.І., Ібатова Л.С., Миколаєнко Н.Л., Гоменюк О.С., Шосталь Н.Л., Мялук В.О.

Протягом 2017 року.

2.10. Здійснення контролю за повнотою та своєчасністю направлення Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області розрахунків для відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, витрат на фінансування різниці у розмірах пенсій науковим працівникам, застосування фінансових санкцій, передачі карток особових рахунків платників та інших документів за новим місцезнаходженням платника.

Рибіцька Г.В., Ліпецька С.В.

Протягом 2017 року.

III. Формування світогляду неприйняття корупції, залучення громадськості до реалізації антикорупційних заходів

3.1. Моніторинг стану виконання антикорупційних заходів, підготовка та оприлюднення звіту про результати їх виконання.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І., Голембівська Г.В.

II, III, IV квартали 2017 року.

3.2. Забезпечення повноти та своєчасності розгляду повідомлень громадян та перевірки отриманої інформації щодо можливих корупційних правопорушень з боку працівників Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області. У разі виявлення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень чи одержання інформації про вчинення такого правопорушення працівниками управління - вжиття заходів щодо припинення такого правопорушення та негайне письмове повідомлення  про його вчинення спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І., Голембівська Г.В.

Протягом 2017 року.

3.3. Забезпечення оприлюднення інформації про результати виконання заходів, спрямованих на виявлення, усунення та мінімізації корупційних ризиків, запобігання корупційним та пов'язаним з корупцією правопорушень, виявлення та врегулювання конфлікту інтересів в управлінні

Рибіцька Г.В., Даценко О.І., Голембівська Г.В.

Протягом 2017 року.

IV. Удосконалення роботи з персоналом

4.1. Проведення постійного моніторингу додержання державними службовцями антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу, насамперед, щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмеження спільної роботи близьких осіб.

Рибіцька Г.В., Голембівська Г.В.

Протягом 2017 року.

4.2. Забезпечення проведення перевірок фактів подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єктами декларування, які працюють (працювали) в Сквирському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області, та направлення повідомлень Національному агентству з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій.

Надання допомоги працівникам управління у їх заповненні.

Рибіцька Г.В., Голембівська Г.В.

У встановлені строки.

4.3. Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області щодо дотримання норм антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу, насамперед, в частині обмеження та заборони видів поведінки державних службовців.

Рибіцька Г.В., Голембівська Г.В.

Протягом 2017 року.

4.4. Проведення тестування працівників Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області для визначення рівня знань антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу.

Рибіцька Г.В., Даценко О.І., Голембівська Г.В.

Протягом 2017 року.

V. Сфера публічних фінансів

5.1. Забезпечення в установленому порядку оприлюднення інформації про закупівлі товарів, робіт і послуг та використання коштів Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, передбаченого законодавством.

Рибіцька Г.В., Ліпецька С.В.

У встановлені строки.

5.2. Здійснення постійного контролю за фінансуванням пенсійних виплат з метою недопущення надання переваг при спрямуванні коштів на об’єкти з виплати та доставки пенсій.

Рибіцька Г.В., Ліпецька С.В.

Протягом 2017 року.

5.3. Здійснення Сквирським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області закупівель з використанням електронної системи закупівель у порядку, визначеному законодавством, з дотриманням вимог щодо недопущення поділу предмета закупівлі на частини або заниження його вартості для уникнення проведення процедури закупівлі.

Рибіцька Г.В., Ліпецька С.В., Мялук В.О., Бойко Л.Б.

Протягом 2017 року.

 

Переглядів: 359
 

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack