Січень 2012

м. Сквира

від 28 грудня 2011 року                                                                         № 738

Про затвердження технічної документації

із землеустрою та надання в оренду земельних ділянок

сільськогосподарського призначення

ФГ «Провіденс» для ведення фермерського господарства

в межах Селезенівської сільської ради

Розглянувши клопотання голови фермерського господарства «Провіденс» про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 20,0291га та 8,6577га для ведення фермерського господарства, технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення фермерського господарства «Провіденс» для ведення фермерського господарства в межах Селезенівської сільської ради Сквирського району Київської області, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 22 від 16.12.2011 року) та керуючись ст. ст. 17, 31, 93, 124, п.12 розділу Х «Перехідних положень» Земельного кодексу України, п.7 ст.13, ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про оренду землі»:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення фермерського господарства «Провіденс» для ведення фермерського господарства в межах Селезенівської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Надати в оренду фермерському господарству «Провіденс» земельні ділянки сільськогосподарського призначення:

- кадастровий № 3224086800:02:009:0018, площею 20,0291га, з них ріллі-20,0291га;

- кадастровий № 3224086800:02:015:0016, площею 8,6577га, з них ріллі-8,6577га, для ведення фермерського господарства із земель запасу Селезенівської сільської ради строком на 10 років.

3. Встановити річну орендну плату в розмірі 4 % від нормативної грошової оцінки земельних ділянок:

- (нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею –  20,0291 га становить 240538,35 грн.), що складає 9621,53 грн. (дев’ять тисяч шістсот двадцять одна гривня 53 коп.) на рік;

- (нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею –  8,6577 га становить 40443,06 грн.), що складає 1617,72 грн. (одна тисяча шістсот сімнадцять гривень 72 коп.) на рік, які повинні вноситися рівними частинами  щомісячно  протягом 30 календарних днів, наступних  за останнім календарним  днем  звітного місяця  на  розрахунковий рахунок Селезенівської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

4. Голові фермерського господарства «Провіденс» Стогнію В.В., укласти договори оренди земельних ділянок відповідно до Типового договору оренди землі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2004 року № 220, та зареєструвати його відповідно до вимог чинного законодавства. Передбачити в договорі оренди пункт стосовно перегляду розміру орендної плати впродовж всього терміну оренди у встановленому законодавством порядку.

5. Встановити правові обмеження на використання земельної ділянки:

- використовувати земельну ділянку лише за цільовим призначенням;

- дотримуватись природоохоронних, санітарно-епідеміологічних та інших вимог, встановлених  чинним законодавством України.

6. Передача об’єкта оренди орендарю здійснюється орендодавцем у строки та на умовах, що визначені у договорі оренди за актом приймання-передачі.

7. В разі передачі земельної ділянки або її частини у власність громадян і отримання ними державних актів на право власності на земельні ділянки до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

8. Управлінню Держкомзему у Сквирському районі внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                М.Д.Горбалінський