Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 лютий №108 28 лютого 2017 року " Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Гунько Людмилі Вікторівні для ведення товарног"

Березень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28  лютого 2017 року                                                                                           №108

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Гунько Людмилі

Вікторівні для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Дулицької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Гунько Л.В.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ №0216707, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа №2-729/2010, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Щедрий колос» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Гунько Людмилі Вікторівні на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Дулицької сільської ради за № 707 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Щедрий колос».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Гунько Людмилі Вікторівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                              В.В. Галюк