Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2017 лютий №107 28 лютого 2017 року " Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність гр. Шевченку Юрію Миколайовичу для ведення товарного с"

Березень 2017

СКВИРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28  лютого 2017 року                                                                                                       №107

Про надання дозволу на  розроблення технічної

документації щодо встановлення (відновлення) меж

земельної ділянки в натурі (на місцевості) для

передачі її  у власність гр. Шевченку Юрію

Миколайовичу для ведення товарного

сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Великополовецької сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Шевченка Ю.М.- власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) -  серія КВ № 0224367, відповідно до Рішення Сквирського районного суду, Справа  № 2-526/2004, враховуючи державний акт на право колективної власності на землю КСП «Гігант» та керуючись п.7 ст.13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст.17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», ст.5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

1. Надати дозвіл гр. Шевченку Юрію  Миколайовичу на розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Великополовецької сільської ради за № 237 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Гігант».

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

3. Гр. Шевченку Юрію  Миколайовичу виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

4. Контроль за виконанням  цього розпорядження  покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Славінську О. В.

Голова адміністрації                                                                                          В.В. Галюк