Головна Новини Нарада із керівниками сільськогосподарських підприємств району

Серпень 2016

9 серпня у залі райдержадміністрації відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району, яку розпочала перший заступник голови райдержадміністрації О.В. Славінська.

Оксана Вікторівна представила присутнім гостей, які завітали на засідання: С.М. Шупика - виконуючого обов`язки директора Департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації, Л.А. Ставничу - заступника директора Департаменту, Т.В. Бривко - віце - президента дорадчої служби в Україні.

До слова було запрошено Сергія Миколайовича Шупика, який розповів про те, що у Київській області формується  Програма підтримки сільського господарства та сільських територій до 2020 року і Департамент вивчає ситуацію у всіх районах області. Нині проходить перший етап Програми: збір, обробка та узагальнення інформації щодо основних проблем розвитку сільського господарства та сільських територій, а також можливих шляхів їх вирішення від ГО, наукових установ, місцевих адміністрацій, господарств різних організаційно - правових норм.

Наступними кроками Програми буде ранжування проблем у розрізі напрямів бізнесу та районів;збір інформації щодо можливої фінансової підтримки окремих напрямів з районних бюджетів;вибір найефективніших шляхів вирішення проблем та напрямів обласної підтримки; підготовка проекту; широке обговорення проекту; внесення змін та доповнень згідно з обговоренням і у фіналі - прийняття Програми.

Керівник Департаменту зазначив, що базовими принципами розробки Програми є комплексність, перехід від підтримки окремих галузей до підтримки сільських господарств та територій, індивідуальний підхід до підтримки районів та їх заохочення до співфінансування, широке залучення всіх зацікавлених сторін.

На нараді керівники сільськогосподарських підприємств поділитись власними міркуваннями щодо розвитку агропромислового комплексу Сквирщини. Вони акцентували увагу на проблемних питаннях, успіхах господарств та їх подальшому розвитку.