Листопад 2011

м. Сквира

від  31 жовтня 2011 року                                                                                    № 606

Про проект Програми  реформування

житлово-комунального господарства

Сквирського району на 2011-2014 роки

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки”, „Про житлово-комунальне господарство”, на виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 16.06.2011 № 113-1 „Про стан реформування житлово-комунального господарства Київської області та тарифоутворення на ринку послуг”:

1. Схвалити проект Програми реформування житлово-комунального господарства Сквирського району на 2011-2014 роки (надалі – Програма), що додається.

2. Першому заступникові голови райдержадміністрації Левчуку О.В. забезпечити подання райдержадміністрацією проекту Програми на затвердження Сквирській районній  раді.

3. Після затвердження Сквирською районною радою в установленому порядку Програми:

3.1. Фінансовому управлінню  райдержадміністрації при формуванні показників районного бюджету на відповідні роки враховувати, за поданням головного розпорядника коштів, потребу в асигнуваннях на реалізацію Програми, виходячи з реальних можливостей бюджету та його пріоритетів.

3.2. Управлінням, відділам та іншим структурним підроз­ділам районної державної адміністрації, районним установам та організаціям, виконкомам міської та сільських рад забезпе­чити безумовне виконання Програми.

Про хід її виконання інформувати райдержадміністрацію через управління економіки райдержадміністрації щороку до 25 січня.

3.3. Рекомендувати міськсільвиконкомам передбачити у своїх бюджетах міжбюджетні трансферти на реалізацію завдань Програми та об’єкти, визначені нею.

4. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                                       М.Д. Горбалінський