Листопад 2011

м. Сквира

від 24 жовтня 2011 року                                                                                 № 590

Про внесення змін до розпорядження

голови Сквирської районної державної

адміністрації від 05.04.2011  № 177

«Про утворення комісії з питань надання

сільськогосподарським підприємствам

спеціальної бюджетної дотації за поголів’я

корів м’ясного напрямку продуктивності»

Відповідно до п. 9 ст. 39, ст. 41 Закону України ”Про місцеві державні адміністрації“, Закону України “Про Державний бюджет України на 2011 рік“, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2009 року № 282 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва” (зі змінами) та у зв’язку із кадровими змінами:

1.Склад комісії викласти в новій редакції:

Гарбуз - заступник голови Сквирської райдержадміністрації,

Олександр                             голова комісії;

Миколайович

Рибак - начальник управління агропромислового розвитку

Василь Пилипович               Сквирської райдержадміністрації,

заступник голови комісії;

Матківський - завідуючий сектором з питань виробництва, переробки та

Сергій Анатолійович            маркетингу продукції тваринництва управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністації, секретар комісії

Члени комісії:

Качинська - начальник районного відділу статистики;
Олена В’ячеславівна            у Сквирському районі (за згодою);

Римаренко - начальник управління ветеринарної медицини

Валентина Іванівна               у Сквирському районі (за згодою);

Волинець - начальник відділу фінансо-кредитного забезпечення,

Наталія В’ячеславівна          бухгалтерського обліку і звітності господарвського забезпечення Сквирського району;

Упенська                              - головний державний податковий ревізор-інспектор віддділу

Валентина Устимівна          погашення прострочаних податкових зобовязань Сквирської

МДПІ (за згодою);

Ульянова - начальник фінансового управління Сквирської

Марія Василівна                      райдержадміністрації;

Кобилінський - начальник управління державного казначейства у

Олександр                              Сквирському районі (за згодою);

Володимирович

Степаненко Ольга               - в.о. начальника контрольно-ревізійного відділу у

Василівна                               Сквирському районі (за згодою);

Шевченко Петро                 - начальник управління юстицій у Сквирському районі

Євгенійович                           (за згодою).

2. Затвердити Положення про комісію з питань надання сільськогосподарським підприємствам спеціальної державної бюджетної дотації за поголів’я корів м’ясного напрямку продуктивності, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, п. 1 розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 05.04.2011 № 177 “Про утворення комісії з питань надання сільськогосподарським підприємствам спеціальної бюджетної дотації за поголів’я корів м’ясного напрямку продуктивності”.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                    М.Д. Горбалінський