Головна Новини Відкриття ГРП у селі Безпечна

Листопад 2011

У селі Безпечна Дулицької територіальної громади відбулося відкриття газорозподільного пункту, спорудженого за кошти ПАТ «Київоблгаз» (голова правління В.І.Титов), депутата обласної ради В.Г. Губського, за сприяння голови Київської ОДА А.Й. Присяжнюка.

Втілення проекту, вартістю 150 тис грн., здійснило ТОВ «Монтажрегіон» (керівник С.А. Сич), а ГРП встановила Сквирська філія по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз».

В церемонії відкриття брали участь голова райдержадміністрації М.Д. Горбалінський, голова райради Б.В. Соболь, депутат облради В.Г. Губський, директор філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» О.Л. Болтівець та представники сільської громади.

Відбулася розмова керівництва району з жителями села Безпечна. Селян цікавили питання автобусного сполучення з райцентром, остаточного підключення газу у приватних будинках тощо.

Жителі Безпечної одноголосно вирішили надіслати голові Київської ОДА А.Й. Присяжнюку колективний лист-подяку за турботу і оперативне вирішення питання газозабезпечення.

В оселі голови сільської ради ветеранів К.М. Дещепольського цього дня вперше запалав голубий вогник, символічно запалений головою райдержадміністрації М.Д.Горбалінським.