Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 жовтень №582 від 20 жовтня 2011 року " Про проведення в Сквирському районі заходів з благоустрою населених пунктів "

Листопад 2011

м. Сквира

від 20 жовтня 2011 року №582

Про проведення  в Сквирському районі                                                                           заходів з благоустрою населених пунктів

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 04.11.2009 №1320-р «Про затвердження  Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки» та  на виконання доручення голови Київської облдержадміністрації від 17.10.2011 № 177-1 «Про проведення в Київській області заходів з  благоустрою населених пунктів», з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів та прилеглих до них територій Сквирського району:

1.      Провести з 21 жовтня по 15 листопада 2011 року в Сквирському районі заходи з  благоустрою населених пунктів .

2.   Утворити районний штаб з питань організації проведення заходів з
благоустрою у складі згідно з додатком.

3.     Виконкомам міської  та  сільських рад:

3.1.      Утворити  відповідні  штаби:

3.2.     Забезпечити  виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, тощо.

3.3.   Організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від  сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг.

3.4.   Виконати запланований обсяг  робіт з будівництва і ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту.

3.5. Привести в належний санітарний та естетичний  стан прибудинкові території, парки, сквери, спортивні та господарські майданчики,  інші об’єкти благоустрою населених пунктів.

3.6.      Залучати до проведення заходів з благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.

3.7.      Інформувати районний штаб з питань організації проведення заходів з
благоустрою через відділу  містобудування,  архітектури,  житлово-комунального  господарства райдержадміністрації в терміни до 12 години щоп`ятниці до15 листопада  2011 року.

4.   Відділу  містобудування,  архітектури,  житлово-комунального  господарства інформувати обласний штаб з питань організації проведення заходів з благоустрою в Київській області  про здійснені заходи через головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації в терміни до                  12 години щоп`ятниці  до15 листопада 2011 року.

5.      Рекомендувати редакції районної газети «Вісник Сквирщини» та радіостудії «Шанс» широко інформувати населення про хід проведення заходів з благоустрою.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника
голови райдержадміністрації Левчука О.В.

Голова адміністрації                                                                     М.Д.Горбалінський