Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 жовтень №579 від 19 жовтня 2011 року " Про внесення змін до складу Ради з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі "

Листопад 2011

м. Сквира

від 19 жовтня 2011 року                                                                                №579

Про внесення змін до складу Ради з питань

соціального захисту бездомних громадян

та осіб, звільнених з місць позбавлення волі

Відповідно до пункту 9 статті 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації“:

1.Увести до складу Ради, утвореної розпорядженням голови райдержадміністрації від 05 жовтня 2010 року № 697 “Про утворення районної Ради з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі“:

Левчука Олександра Васильовича, першого заступника голови райдержадміністрації, голову ради;

Горбалінську Людмилу Олександрівну, заступника директора Сквирського районного центру зайнятості, члена ради (за згодою);

Кучеренка Андрія Анатолійовича, провідного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації, члена ради.

2. Вивести зі складу  Ради з питань соціального захисту бездомних громадян та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, Ващенка Олександра Івановича, Шельменко Олену Анатоліївну, Кривушу Світлану Григорівну.

Голова адміністрації                                                                       М.Д.Горбалінський