Листопад 2011

м. Сквира

від 14  жовтня  2011 року                                                                                  № 570

Про утворення  консультативної ради

при Сквирській районній державній адміністрації

з питань соціального захисту пільгових категорій населення

Відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації” , доручення голови Київської державної обласної адміністрації від 10.10.2011 № 169-1 «Про співпрацю місцевих органів виконавчої влади з місцевими осередками Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та Київської обласної спілки інвалідів «Союз .Чорнобиль.Україна» та розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від  13 жовтня                 2011  року   №  1125 «Про утворення Консультативної ради з питань соціального  захисту окремих категорій громадян Київської області»:

1.Утворити консультативну раду при Сквирській районній державній адміністрації з питань соціального захисту пільгових категорій населення у складі згідно  з додатком 1.

2.  Затвердити  Положення про консультативну раду з питань соціального захисту пільгових категорій населення (додаток 2).

3. Сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків із засобами масової інформації апарату райдерж­адміністрації сприяти висвітленню діяльності ради у засобах масової інформації.

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                          М.Д.Горбалінський