Листопад 2011

м. Сквира

від 12 жовтня 2011 року                                                                            №566

Про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського

призначення (невитребувані земельні частки (паї))

ДП «Кліринг - Агро» в межах Кривошиїнської сільської  ради

Розглянувши клопотання дочірнього підприємства «Кліринг-Агро» про передачу в оренду невитребуваних земельних часток (паїв) в кількості 5 шт. загальною площею 14,99 га в межах Кривошиїнської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність  земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 18                від 20.09.2011), керуючись ст. ст. 17, 124, п.12 та п.17 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам  земельних часток (паїв)», Законом України «Про оренду землі», Порядком реєстрації договорів оренди земельної частки (пай), затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.01.2000 №119:

1. Надати в оренду ДП «Кліринг-Агро» невитребувані земельні частки (паї) кількістю 5 шт. загальною площею 14,99 га за №№ 142, 143, 177, 242, 272 відповідно до схеми поділу земель колективної власності КСП «Кривошиїнське» с. Кривошиїнці, вартістю 250255,0 гривень на території Кривошиїнської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 1 рік, з дати реєстрації договору оренди.

2. Встановити річну орендну плату за орендовані земельні частки (паї) в розмірі 5% від їх загальної вартості, що складає 12512,75 грн (дванадцять тисяч п’ятсот дванадцять гривень 75 коп.), яка повинна вноситися рівними частинами щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем  звітного місяця, на розрахунковий рахунок Кривошиїнської сільської ради і розподіляється між бюджетами різних рівнів в порядку, встановленому діючим законодавством.

3. В разі, коли власники земельних часток (паїв) або їх спадкоємці отримають державні акти на право власності на земельні ділянки, до договору вносяться відповідні зміни або його дія припиняється.

4. Орендарю укласти договір оренди земельних часток (паїв) та зареєструвати його у Кривошиїнській сільській раді.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                                       М.Д.Горбалінський