Головна Новини Про Національний конкурс «Благодійник року»

Листопад 2011

29 березня 2011 року стартував V Національний конкурс «Благодійник року». Його мета – сприяти розвитку та популяризації благодійництва в Україні через публічне визнання та відзначення найефективніших благодійних ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних суспільних проблем.

Учасниками конкурсу можуть бути благодійники – фізичні і юридичні особи, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для вирішення суспільних проблем. Номінантів можуть висувати громадські організації, благодійні фонди, заклади освіти, культури і охорони здоров`я, будь – які отримувачі благодійної допомоги, а також самі благодійники.

Конкурс передбачає визначення переможців у 14 номінаціях: транснаціональна компанія, вітчизняна компанія – великий бізнес, вітчизняна компанія – середній бізнес, вітчизняна компанія – малий бізнес, фізична особа – підприємець, бізнесмен, фінансова установа, корпоративний благодійний фонд, приватний благодійний фонд, благодійна організація, представництво міжнародного благодійного фонду чи недержавної організації, особиста благодійна ініціатива, громада, колектив та неформалізована група, дитячий, юнацький колектив, молодіжна група.

Термін прийому заявок продовжено до 15 листопада 2011 року.

Гаряча лінія оргкомітету : (044) 481 -09-49 (з 9.00 до 18.00).

Про порядок і умови участі у Національному конкурсі « Благодійник року – 2011» детальніше на сайті info@blagodijnyk.org.ua