Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 жовтень №563 від 12 жовтня 2011 року "Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водних об’єктів ФГ «Ященко А.М.» в межах Пищиківської сільської ради "

Листопад 2011

м. Сквира

від 12 жовтня  2011 року                                                                                №563

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення в оренду земельної

ділянки водного фонду та водних об’єктів

ФГ «Ященко А.М.» в межах Пищиківської сільської ради

Розглянувши заяву голови ФГ «Ященко А.М. » про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта загальною площею 3,2 га в межах Пищиківської сільської ради та враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об'єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 18 від 31.08.2011), відповідно до п.7.ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законів України «Про оцінку земель», «Про землеустрій», «Про оренду землі», п.3, ІІ. Прикінцеві положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння будівництву» від 16 вересня 2008 року N509-VI, керуючись рішенням Конституційного суду України від 11.11.2008 № 25–рп/2008, ст.ст.17,124, п.12 розділу Х “ Перехідні положення ” Земельного кодексу України, ст.51 Водного кодексу України, Порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 677 від 26.05.2004:

1. Надати дозвіл ФГ «Ященко А.М.» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта загальною площею 3,2  га, що в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. ФГ «Ященко А.М.» виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи подати на розгляд адміністрації.

4. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта буде проводитись відповідно до площі визначеній у розробленому проекті землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови адміністрації Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                     М.Д. Горбалінський