Головна Новини Нарада голови райдержадміністрації

Листопад 2011

7 листопада під керівництвом голови райдержаміністрації М.Д. Горбалінського відбулась нарада з керівниками підприємств, підрозділів райдержадміністрації, підрозділів центральних органів виконавчої влади,керівниками органів місцевого самоврядування у Сквирському районі.

На нараді розглядались питання:

1. Про розірвання договорів оренди  земельних ділянок, які не відповідають чинному законодавству в частині розміру орендної плати.
  2. Про стан розрахунків   за використання земельних часток (паїв).
  3. Про укладання соціальних угод з орендарями земельних паїв на фінансування соціальної сфери.
  4. Про надання шефської допомоги в забезпеченні продуктами харчування центральної районної лікарні та навчальних закладів району.
  5. Про закупівлю овочів і фруктів для навчальних закладів району та центральної районної лікарні.
  6. Про оздоровлення дітей в літній період.
  7. Про створення будинків сімейного типу.
  8. Про поліпшення водопостачання міста.
  9. Про роботу комунальної аптеки.
  10. Про роботу відділу ДАІ з обслуговування Сквирського району при управлінні ДАІ Головного управління МВС України в Київській області.
  11. Про роботу комісії Сквирської райдержадміністрації з питань безпеки дорожнього руху.
  12. Про відновлення роботи громадських формувань з охорони громадського порядку.
  13. Про проведення грошової оцінки.
  14. Про будівництво заводу по виготовленню горючих твердопаливних матеріалів.
  15. Про економічну доцільність монтажу паралельних котелень, які працюють на твердопаливних матеріалах.
  16. Про передачу справ ліквідованих сільськогосподарських підприємств до трудового архіву.
  17. Про видалення дерев вздовж доріг, які становлять потенційну небезпеку.

Голова районної ради Б.В. Соболь виступив  з питань благоустрою в Сквирському районі, а заступник голови райдержадміністрації О.М. Гарбуз -з питань заходів щодо покращення покращення епізоотичної ситуації та профілактики африканської чуми свиней.