Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 жовтень № 558 від 10 жовтня 2011 року "Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення Лукащуку В.М. для ведення фермерського господарства в межах Горобіївської сільської ради "

Листопад 2011

м. Сквира

від 10  жовтня 2011 року                                                                               № 558

Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення

в оренду земельної ділянки сільськогосподарського

призначення Лукащуку В.М. для ведення фермерського

господарства в межах Горобіївської сільської ради

Розглянувши заяву Лукащука Володимира Миколайовича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 22,8 га для ведення фермерського господарства в межах Горобіївської сільської ради, враховуючи пропозиції районної комісії по відбору кандидатур, бажаючих орендувати земельні ділянки та водні об’єкти, розгляду заяв про надання у власність земельних  ділянок та зміну цільового призначення (протокол № 19 від 12.10.2011 року) та керуючись ст.ст. 17, 31, 93, 123, 124, п.2,3 ст.134, п.12 розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, п.7 ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законами України «Про землеустрій», «Про фермерське господарство», «Про оренду землі»:

1. Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 22,8 га в межах Горобіївської сільської ради для ведення фермерського господарства із земель резервного фонду Горобіївської сільської ради.

2. Розробку проекту землеустрою розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Лукащуку В.М. виготовити проект землеустрою та з позитивним висновком державної землевпорядної експертизи (у разі її добровільного проведення), подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації                                                               М.Д.Горбалінський