Головна Райдержадміністрація Розпорядження голови РДА 2011 жовтень № 557 від 10 жовтня 2011 року " Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Чеботарю Віталію Івановичу - члену СГТ “Фіаніт” для ведення садівництва в межа"

Листопад 2011

м. Сквира

від 10 жовтня 2011 року                                                                             № 557

Про дозвіл на розробку технічної документації

із землеустрою щодо складання державного

акта  на право власності на земельну ділянку

гр. Чеботарю Віталію Івановичу - члену СГТ “Фіаніт”

для ведення садівництва в межах

Пищиківської сільської  ради

Розглянувши заяву гр. Чеботаря Віталія Івановича про надання дозволу на розробку  технічної документації  із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку загальною площею 0,0150 га ( діл.667-а) для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області,  керуючись п.7 ст.13, ст. 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст. ст. 17, 35, ч.1 ст. 81, ст. 118, 121, п. 12 “Перехідних положень” Земельного кодексу України:

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку гр. Чеботарю Віталію Івановичу – члену СГТ “Фіаніт” (проживає за адресою: вул. Першотравнева,82, кв.10, м.Біла Церква; серія і номер паспорта СО091705; ідентифікаційний номер 2359719637)  для ведення садівництва в межах Пищиківської сільської ради Сквирського району Київської області.

2. Розробку технічної документації  із землеустрою щодо складання державного акта  на право власності на земельну ділянку розпочати після укладення договору  із землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію.

3. Гр. Чеботарю Віталію Івановичу виготовити технічну документацію  із землеустрою щодо складання державного акта  на право власності на земельну ділянку та подати на розгляд адміністрації.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  Гарбуза О.М.

Голова адміністрації                                                                М.Д. Горбалінський